Göbek deldirmek değişmek mi?

Geçenlerde göbeğimi deldirdim bir anlık hevesle. Ondan sonra 10 senelik yediğimiz içtiğimiz ayri gitmeyen arkadasma attim fotoğrafını bana sen cok degistin boyle degildin felan dedi bende göbek deldirmekle karakter değişiyor mu felan dedim Şu an aramiz baya kötü. Ailesi cok sıkı bir insan kulak deldirmesine bile izin vermezler o derece diyim. Ben gobegii deldirdim diye sen degistin boyle degildin taniyamiyorum seni gercek yuzunu gordum felan dedi sizce ne yapmaliyim?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Baskı altında kıskanmıştır başka açıklaması zor

1|0
    0|0
  • Malmiş arkadaşın konuşmamasi senin için daha hayırlı. Bu tarz şeylerle yargilanilmaz

0|0
    0|0
  • Göbeğini deldirdiğine göre, oraya bişey takıp millete gösteriş yapıcan, bu sana göre normal görünse de çevrendeki kişiler aynı görüşte olmayıp yadırgayabilirler.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır iki hafta oldu deldireli ve hiç göbeğimi açmadım. Bu zamana kadar da hiç acmamistim zaten. Kışa giriyoruz ayrıca.

• 2ay

Diyorum ya bir anlık heves kendime deldirdim ben görüyorum millete gostermek icin mi yapiliyor bazi seyler deniz havuz gibi yerlerde gorunur zaten

• 2ay

He tamam o zaman bak bu mantıklı bir cevap

• Değişim değil de ne bu

0|0
    0|0
  • Sen aya levet atlamissin yaki da satanist de olirsun demis sanki

0|0
    0|0
  • Salak mı o ne alaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bahane yavrum bunlar hep bahanee

1|0
    0|0
  • Saçmalamış abartmış biraz

1|0
    0|0
  • Açık açık kıskanmış seni 😂

1|0
    0|0
    • 2ay

Sanırım öyle:D

• 2ay

Sksksjs ben sonuna kadar sinir ederim. Elime böyle bir koz gelmiş hiç kaçırır mıyım 😂

• 2ay

Ahahaha onu sinir edicem diye ben sinir oluyorum :D

• Muhattab olma geri kafalı belliki

1|0
    0|0
  • yok artık 😂 kıskanmış sanırım başka bir açıklama bulamadım buna

1|0
    0|0
  • Dış görünüşünde değişiklik yapmışsın sadece abartmış arkadasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...