Bu sene Ehliyet sınavına giren varsa süreci anlatabilir mi?

Bilgilendirirseniz çoook sevinirm

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sınava giriyon sınava girmeden önce baş belası kasıntı hocalar geliyo kontrol ediyo bir sürü test dağıtıyo fotokopiler sonra sınava giriyon tamam onu geçtin direksiyon çok zorlaştı defalarca gireni biliyorum iyi öğrenmeye çalış orda dikkat et baştan salma yapılıyolar para veriyosun sonuçta uyanık ol

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben araba sürmeyi biliyorum zaten direksiyonda sıkıntı yaşamam da sınava nerden başvuru yapıyoruz

• 2ay

Yazılı sınavı diyorum bea 😂😂

• 2ay

sürücü kursuna gidiceksin ders görüceksin ondan sonra onlar gidiceğen okulu belirlicekler gidip sınav olcan nerde yaşıyon uzaydamı

En İyi Erkek Görüşü

• ehliyet alamayanlar icin diyorum lan nasil alamamayi beceriyorsunuz yaww

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen sor ben cevaplayayım istersen

0|0
    0|0
    • 2ay

Sınava nereden başvuruyoruz

• 2ay

Öncelikle bir ehliyet kursuna kayıt olman lazım. Sonra yazılı sınava girebilmen için bankaya para yatırıyosun eğer bu sınavı geçersen (geçme notu 70) direksiyon sınavına hak kazanıyosun ve bu sınav ücretini de kursuna yatırıp giriyosun

• direksiyon sınavından kaldım ya tekrar gircem yakın zamanda pes etmek yok :D

0|0
    0|0
    • 2ay

nasil kalmayi beceriyorsun?

• 2ay

😂😂

• 2ay

@yorgun2362 ya babamın aracı tüplü hep onu sürüyodum bayadırda kursun aracına binmiyodum o da dizel ayarı tutturamadım aracı gaz boğdum çünkü tplü araçlar gazı çok istiyo e dizel gazı çok verince araba sallandı iki kere yapınca malesef yarı yolda elimden aldılar aracı :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...