Rezalet bu ya rezalet! Yobazlar bu ülkeden defolun. Sizin düşünceniz nedir?

İstanbul'da Maslak'ta bayramın birinci günü şort giydi diye 23 yaşındaki bir hemşireye tekmeyle saldırdılar. Belediye otobüsünün kameralarına yansıyan görüntülerde saldırı esnasında ne yolcuların ne de otobüsün şoförünün olaya müdahale etmediği görülüyor. Hemşire, yüzünden yaralandığını ifade etti.

Demokrasi geliyor (!) Bağıra çağıra , tekme tokatla demokrasi geliyor...
Rezalet bu ya rezalet! Yobazlar bu ülkeden defolun. Sizin düşünceniz nedir?

1|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bununla ilgili bu gün yazdım.. gerçekten utanç duyulası.. kelimelerin bittiği nokda ne hale gemişiz diyoruz işte.. bir erkek züppesi gündüz vakti birine hakaret ediyor dövüyor.. işin en acı tarafı kimse müdalehale etmiyor.. iğreniyorum gerçekten.. beyinler hala kıyafetin namusla ölçüyor.. birde şiddet gösteriyor.. biride orda o adama sen kimsin deyip çamdan aşşağı atmıyor... yazık cidden yazık ne kadar yobaz geri kafalaı milletiz ki bunlarla aynı havayı soluyoruz.. başka ülkede millet kardeşce dosça yaşıyor bizimkilere bak..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Madem söyledin anlatayım cumhurbaşkanımızın evimize gelmesini çok isterdim köye evimize böyle tüm yollar kardan tıkanmış olsa tek istikamet bizim köyün üzerinden olup cumhurbaşkanımız ve korumaları evimizin kapısına dayansa.

Babam acele acele bu kim it diye av tüfeni alıp kapıya çıkacakken tüm o heyeti görüp yerin dibine girip anam içerden yüzüne bakmaya doyamadığı el işlemeli ceylan resmiyle işlenmiş halıyı getirip haşmetlimizin önüne sersin hayal ya.

Sonra cumhurbaşkanımız o paltosunu çıkarsa karını şöyle bir sirkeleyip ne yaptınız ya dese? ben bir şöyle yutkunup bunlar gerçek mi diye düşünürken onun o paltosunun iç tarafı soba gibi olmuş babacan böğrüne sarılıp başımı okşatmaya çalışssam hayal ya.

Cumhurbaşkanımız üstünü değiştikten sonra anam yer sofrasını kurup ilk önce cumhurbaşkanımızı buyur etse bulgur pilavının yanında turşu yok mu diye tatlı sert bize çıkışıp korumalarıyla kahkaha edip onların silahlarına yakından baksam hayal işte anlatıyom.

Sonra babam kumandayı alıp kanal değiştirirken cumhurbaşkanımız kumandayı isteyip a haberi açsa ben onun gözüne girmek için kemal kılıçdaroğlu çıktığında allahın belası adam diye söylenip onun gözüne girip harçlık koparsam babam da iş koparacam diye tükürüp dursa televizyonun suratına hayal işte ya kuduruyorum hayal ettikçe.

Sonra herkes yatacağı zaman anam gidip benim çarşafları yeni babannemin anamın çeyizine koyduğu beton yorganla değiştirip cumhurbaşkanımı buyur etse istiharati için ben defterimi bilerek açıp bıraksam sabah cumhurbaşkanım gitmeden içine harçlık bıraksa falan ya of keşke olsa allahım ya.

0|0
    1|0
  • Bu ülkenin %70'i yobazdır.

0|0
    0|0
  • demokrasi fışkırıyor özgürlük basıyor her yeri ülkede

0|1
    0|0
  • eski haber

0|0
    0|0
  • Ülkenin çivisi çıktı.
    Bunu yapana fistan giydirip terörist diye dövmek vardı.

0|1
    0|0
  • Ülke güvenli bir yer olmaktan çıktı. İnsanlar çok rahat katil olabilir.

0|1
    0|0
  • Kimse kimsenin canlı kalkanı olmak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • demokrasiye bak. hassktirin ordan

0|1
    0|0
  • Yalan haber İstanbul'da herkes şort giyiyorr

0|0
    0|0
  • Yazık valla gorgusuz beyin yoksunları

0|1
    0|0
  • vala bilemicem ben inanmam bu habere

0|0
    0|0
  • ... ... ... yobazları ülkeyi ne hale soktular... s... gıdın baska ulkede yasayın şeriat manyakları

0|1
    0|1
  • Mkodumun yobaz cahil insanları işte allahın kroları

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı soruyu kaç kişi daha soracak acaba

1|0
    0|0
  • İsteyen istediği şeyi giyer , isteyen açık gezer isteyen kapanır isteyen şort giyer isteyen çarşaf bu kimseyi ilgilendirmez. Bu adam bunu yaptı ya ahlaki korudu güya , islami savundu güya. İslam dini, dinimiz hoşgörü dinidir zorbalık değil. Allahindan bulsun adi

0|0
    0|0
  • Utanmasalar alkış tutacaklar. Ah ah... Şort günah da dayak mübah mı ey bacım çocukları. Bide bu tekmeci şerefsizi destekleyenler de var. Ortalık şerefsiz kaynıyor.

0|0
    0|0
  • Sanki anası babası

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey olamaz ne hallere dustuk

0|0
    0|0
  • İyiki demokratik bir ülkede yaşıyoruz (sözde)

1|0
    1|0
Yükleniyor...