Yaşamınızda size zor gelen anlarınız oldu mu?

Belki çekilmez bir çile, belki zor bir anı, hatırladığınızda içinizdeki burukluğu canlandıracak neler yaşadınız?
Anlatmak ister misin?

Güncellemeler:
2ay Güncelleme

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevdiğim biriyle uzun süredir konuşmuyoruz. Bende o kadar kırıldım ki bütün fotoğraflarimizi her şeyi sildim yırttım yaktım. Bu gün eski bir ajandayı karıştırırken ajandanın arasından atmayı unuttuğum bir fotoğraf düştü. şu an berbat durumdayım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• babamin iş yerinde çalisirken yaklasik 3-4 sene once, kizdigi zaman "Sen bir b. ka yaramassin, sen ewlenemessin sen salaksin sen gerizekalisin, sen liseyi bile bitiremessin salaksin okuyamadsin (liseyi bitirdim hemde taktir belgeleriyle 😊) diyodu vede aslinda halen daha da diyo ama çok zoruma gidiyodu, baska insanlar calismami olsun yaptigim isi olsun begeniyolar taktir ediyolar ama gel gelelim babam'a bakarsan ben hep salak hep mal bir ise yaramayan biriyim çok zoruma gitti çoookkk

0|0
    0|0
    • 2ay

Babanın sana daha iyi davranmasını isterdim. Umarım bu büyük yalnışın farkına varır ve senden af diler

Kızlar Ne Diyor 4

• Oldu
    Istemem

0|0
    0|0
  • Hatirlamak bile istemedigim sinav donemim jsjs evlerden irak. Babaannemin vefat etmesi , cenazeden donerken kar yagisi sebebiyle yolda mahsur kalmamiz , hain sinif arkadaslari , o bir yil burnumdan gelmisti

0|0
    0|0
  • Annemin kanser oldugunu ogrendigim zamanlar

0|0
    0|0
  • hayr he günümde çok mutluyum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• her anım zor, ama her anım özel çünkü her anım kıymetli

0|0
    0|0