Siz daha erkeklerin neden Gay olduğunu anlamadınız mı?

Bakıyorlar temiz efendi ahlaklı duygusal samimi egosuz kız yok onlarda mutluluğu erkeklerde arıyorlar düşüncem bu.

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Saçmalığın dibine vurmuşsun. Bütün kızları genellemeni geçiyorum savın çok geçersiz, cinsel yönelimler tercihten bağımsız gelişir.

0|0
    0|1
  • Ben de şöyle bir tane adam gibi adam bulamadım lezbiyen mi olayım yani?
    Çok saçma bir düşünce.

0|0
    0|0
  • Tesettürlü erkek? Hasa değiştir o adını. Tüm kızlara yazarsan böyle olur her kapı aynı çalmaz. Senin tesettürün göz kapaklarında nasibini beklersen gayliga adım atmamış olursun. Ama yine de çok dersen senin secimin saygı duyulur.

1|0
    0|1
  • İyi napalım ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0
  • duzgun seven erkek yok , ne kadar sevse de baska bir kizdan tahrik olabiliyor o yuzden ben de escinsel olmak istiyorum , ama yapmam sjdns

0|0
    0|0
  • Ha ha ha sanki kendileri cok duzgun salak misiniz ya

0|0
    0|2
  • Gayligin sonradan oldugunu zanneden biri..

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler niye var diye sormayalım o zaman

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana ne kızlardan ben erkekler adına yazdım sende gidip kızlar adına yaz uğraşamam sizlerle.

• 2ay

Her kadın aynı bktur.

• 2ay

Eyv kardeşim yediğin karı kazığını bizden çıkarıyosun ama neyse git oğlancı ol sen biz mi dedik olma diye çattık ya

• Alakası yok.

0|0
    0|0
  • Gay sonradan olunan bişi değilmişki

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben zorlayacam kendimi olduğu kadar.

• 2ay

ewet ama hormonel faktörlerin rolü de büyük tabi öyle doğmamış ama olmayada meyilliymis demek ki

• 2ay

@derekim olabilir tabi

• Sacmalık

0|0
    0|0
  • ahahahaha ya çok komik :-D asvzhaha

0|0
    0|0
  • Güldüm 😂

0|0
    0|0
  • genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir düşünceniz var Allah aşkına.
    Yok şoyle kız yok böyle kız yok siz çok iyimisiniz boyle bir başlık açan kişi ayrıca yorumlarda argo konuşan bir kişi ne kadar ahlakli olabilir? Kişi nasılsa karşısınada öyle insanlar çıkar beyfendi.
    Gayliği bu kadar normalleştirmeyin.

1|0
    0|0
  • Bir de tesettürlü genç ismin erkeğin tesettürü göz kapaklarında olur kızlara bakmış beğenmemişsinde sıra erkeklere gelmiş gibi konuştun

1|0
    0|0
  • Sen yapma bari

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende gay olacam insan gibi kız yok olsa da yok kardeş olarak görüyorum diye saçmalıyorlar salla.

• 2ay

Merak ettim sizi iki dk özelde n yazarsaniz sevinirim bekliyorum

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Hormonal bir durum kardeşim , anne karnında hepimiz önce kız çocuğuyuz. Daha sonra anneden aldığımız testesteron miktarına göre cinsiyet belli oluyor. Bazen bir hata oluyor penis çıkıyor ama hormonlar dengesiz olduğu için kendisini kız gibi hissediyor ya da tam tersi penisi yok ama erkek gibi hissediyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

Hadi ya zeki çocuk öyle mi :D Bu ortaya atılan saçma teori kanıtlanmış mı da bu kadar kendinden emin konuşuyosun. Evrim teorisi gibi bunlada işleri bitince yanlışmış diyip atıcaklar kenara.

• 2ay

A. selam

• 2ay

Oo lafa bak :) Annemden izin aldım birazdan sütümü içip uyuyucam abi

• Ne alakası var saçmalık tamamen. Hadi burada böyle diyelim peki ya batıda neden gay var o zaman batıdaki kızlar daha az trip atıyor. Tezin eridi gitti

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben oraya kızlar trip atması yüzünden mi yazdım düzgün okuyun şunu efendi ahlaklı vs yazdım.

• 2ay

eğer gay lik neymiş ne değilmiş merak ediyorsan aç internetten iki bilimsel makale , akademik tez çalışma falan oku. Doğru yol budur.

• Bence hepsi sapık olay bundan ibaret

0|1
    0|0
  • hayatta yalnız kalacağımı bilsem bile asla gay olmam.

0|0
    0|0
  • yok artık. Yani eşcinsellik üzerine daha saçma bir fikir görmedim sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...