Kapat

Siz daha erkeklerin neden Gay olduğunu anlamadınız mı?

Bakıyorlar temiz efendi ahlaklı duygusal samimi egosuz kız yok onlarda mutluluğu erkeklerde arıyorlar düşüncem bu.

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Hormonal bir durum kardeşim , anne karnında hepimiz önce kız çocuğuyuz. Daha sonra anneden aldığımız testesteron miktarına göre cinsiyet belli oluyor. Bazen bir hata oluyor penis çıkıyor ama hormonlar dengesiz olduğu için kendisini kız gibi hissediyor ya da tam tersi penisi yok ama erkek gibi hissediyor.

1|0
    0|0
    • Hadi ya zeki çocuk öyle mi :D Bu ortaya atılan saçma teori kanıtlanmış mı da bu kadar kendinden emin konuşuyosun. Evrim teorisi gibi bunlada işleri bitince yanlışmış diyip atıcaklar kenara.

• Oo lafa bak :) Annemden izin aldım birazdan sütümü içip uyuyucam abi

• Ne alakası var saçmalık tamamen. Hadi burada böyle diyelim peki ya batıda neden gay var o zaman batıdaki kızlar daha az trip atıyor. Tezin eridi gitti

0|0
    0|0
    • Ben oraya kızlar trip atması yüzünden mi yazdım düzgün okuyun şunu efendi ahlaklı vs yazdım.

• eğer gay lik neymiş ne değilmiş merak ediyorsan aç internetten iki bilimsel makale , akademik tez çalışma falan oku. Doğru yol budur.

• yok artık. Yani eşcinsellik üzerine daha saçma bir fikir görmedim sanırım

0|0
    0|0
  • Bence hepsi sapık olay bundan ibaret

0|1
    0|0
  • hayatta yalnız kalacağımı bilsem bile asla gay olmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...