Hemşire-doktor ilişkisine bakışınız nedir 😂?

Yüz kere sordum, yine soracağım asdf 😂 Hemşire-doktor ilişkisine bakışınız nedir? Gelin soruma kafa dağıtalım. Hakaret eden olurda da kafa atarım. 😅

0|1
17|36

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor eşi hemşire egosundan Allah korusun. Eşi doktor diye işten sıvışmaları var ya deli ediyor beni! -.-

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir hemsire adayi olarak ezilirim diye dusunuyorum ama evli ciftleri bile gordum insanina gore degisiyor tabi mutevazi bir doktor ise bir sorun cikmaz galiba

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Valla aklı olan doktor almaz bir süre sonra kafayı yiyolar para icin bile evlenilmez😂😂

1|0
    0|0
  • Uyum açısından yakıştırmıyorum. Seviye farkı var.

2|0
    0|0
  • sevgilimden biliyorum hemşireleri biraz aşağılıyorlar, bir doktorun hemşire ile sevgili olabileceğini düşünmüyorum o laflardan sonra :D
    Doktorlar kendilerini çok üst görüyorlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın aslında ama iyi olanlar da var muhakkak :)

• 2ay

iyi olsalar bile egoları tavan.
      Benimki görüp görebileceğim en mütevazı doktordur sanırım ama o bile yeri geldiğinde egoist konuşmalar yapabiliyor :D

• Olablir

0|0
    0|0
  • Hemsire icin zor olur karsinda ki karakter dominant olacagi icin seni her alanda ezmeye calisicaktir ama kiz kendini gelistirirse ve arada ask olursa hicbir sorun goremiyorum

0|0
    0|0
  • olurda dargın olduklarını düşünsene konuşmadan hasta bakımı filan ilaçlar :)

0|0
    0|0
  • Kendileri bilirler ama aynı sektör yaramaz onlara😂

0|0
    0|0
  • genelde çevremde gördüklerim olumsuz

0|0
    0|0
  • Valla sevgilim tıp okuyor hemsireleri oyarim

0|0
    0|0
  • genel konuşmak saçma olur ama çoğu para yönünden bakıyor olabilir ama belkide gerçekten aşık olmuşturr

0|0
    0|1
  • çocukları olursa çocuk direk tıp öğrencisi oluyo herhalde bence hoş

0|0
    0|0
  • Yoksa kizlar doktor kafalamak icinmi hemsire oluyor🙄

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • Teyzem h3msire enistem doktor evliler iste

0|0
    0|0
  • gönül sevince ne diyebilirim :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...