Ben kotu bir insan olsugum icin mi sevilmiyorum?

😞ben hep insanlari incitmeden kirmadan yasadim ben insanlarin herseyine kostum ama kimse benim biseyime gelmedi 😞galiba sikoyum diye beni istemiyolar birini cok sevdim onun da gotu kalkti neymis efendim beni ablasi olarak goruyomus filan arkadaslar ben napiyim zayifliyim bundan sonra kimseyi sevmiyimmi 😞😞😞beni kimse sevmedi ama ben oyle degilim kavga ettigim insan bana 1 adim gelse ben 2 adim gidiyorum neden oyleyim 😞😞😞
Ben kotu  bir  insan olsugum icin mi  sevilmiyorum ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla iyi oldugun icindir. senin de sinavin buymus demek ki. hayat filmlerdeki gibi degildir. kotuler kazanir iyiler kaybeder. bunu unutma sakin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü sen çok iyisin tek sebep bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yas kaç la

0|0
    0|0
  • Kilon seni psikolojik olarak etkiliyor biraz beslenmene dikkat et fitness yap koşu, yüzme ip atlama felan biraz zorla kendini

0|0
    0|0
  • Ne kadar tatlı bir insansın içindeki iyilik yuzune vurmuş hep öyle olur insanlara fazla deger verme kimseden birsey bekleme boylece mutsuz olmazsin.

0|0
    0|0
  • yav takma

0|0
    0|0
  • Belki beklentilerin çok yüksek olduğu için insanlar senden uzaklaşmak zorunda kalıyor.

0|0
    0|0
  • unutma yalnızlığı yaşayanlar iyi değer bilirler ve ucuz malın alıcısı çok olur onun için takma kafana elbette birisi karsina çıkar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevgilim olmasa olur beni seven arkadasim olsu yeter herzaman yanimda olsunlar 😞ben onlarin yaninda olurum cunlh 😞

• 2ay

önemli olan niyettir inanmak gerekir sen kendi kendinede yetersin

• Cocuksun sen asdasd

0|0
    0|0
  • Iyı olmaya devam et

0|0
    0|0
  • Sorun sizde değil insanlıkta boşverin

0|0
    0|0
  • Bence gayet güzelsin ins hayirlisi olur senin için bende yalnizim bayadir yani aliştim artik.

0|0
    0|0
  • Sen şişman değilsin be balık etli sin Gayet te tatlı duruyorsun sıkma canini. yaşım uygun olsa severdim ama neyse arkadaş oluruz be üzülme olurmu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir yerden tanidiksin ama

0|0
    0|0
  • bu olayın şişmanlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Daha Küçüksun büyüyünce hepsi geçer. Her zaman iyi kalpli ol ve hiç bir zaman kendini kullandirtma

0|0
    0|0
  • Küçük gibisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...