Nişanıma babamı cagırmalı mıyım sizce?

Annemle babam ayrılar bir 14 yıldır 20 yasındayım işte annem kendin bilirsin dedi ama ben bilmiyorum cagırsam bir türlü cagırmasam bir türlü annemi düşünüyorum sadece ki ayrıldıktan sonra aynı üniversitede akademisyenlerdi baska bir yere gecmisti görüşmemek icin napıyım ki

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bende benzer bir ailede buyudum babamla ( anne ben iki yasindayken cocuklarini birakip gitmis cocukken tum ugraslarimiza ragmen sadece iki kere gorebildigimiz sonrasinda yalanlarla bizden kacan bir insandir) rahmetli babamda biz anneye her soylenip sitem ettigimizde o sizin anneniz siz ona laf soyliyemezsiniz diye bizi susturan biriydi

Yani aile bu konuda buyuk etken tabi babanla senin aran nasil neler yapti neler yasadiniz bilemiyorum ama illa birsey dusunuceksen anneni degil kendini dusun sonucta insan kac kez söz Nisan dugun yapiyor hayatinda ! Eger sen babanin o gununde orda olmasini istiyorsan cagir olmasada olur hayatimda yeri yok diyorsan cagirma ama karari anne babana göre degil kendine göre ver onlarda boyle ozel gunlerde iyi gecinmek birbirlerine katlanmak zorundalar

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani evet ama annem zaten ilişkime bile onay vermemişti üstüne birde babamı burnun dibine sokarsam korkuyorum yani

• 2ay

Onu diyemeyiz annem bakan bana babam değil ben ağladığımda da annem vardı yanımda mezuniyetimde de şunda da bunda da babamla bir tutamam

• 2ay

O zaman dedigim gibi secim senin

En İyi Kız Görüşü

• Anlattığına göre annen de baban da yaşını başını almış, okumuş gün görmüş eğitimli insanlar.

Çağırırsan herhangi bir sorun çıkmaz.
    Anne baban ayrı da olsa O adam senin baban.
    Üzerinde hakkı vardır mutlaka.
    En mutlu günlerinden birinde yanında olmaya hakkı var.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya yılda 2 kez belki görüşürüz belki görüşmeyiz

• 2ay

Annemle babam üniversitedeyken evlenmisler annem evlendiginde 18 yasındaymıs daha yeni basladıgında okurken ben doğmusum zaten cok garip bir hayatları olmu babam o zaman son sınıfmış yani annem 79 lu genc bile sayılır

• 2ay

Şimdiye kadar sana maddi manevi destek olduysa kesinlikle çağır.

Olmamışsa sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bilmem ne yap ki.

0|0
    0|0
  • Sana annenle ayrı iken ilgi göstermiş babalık yapmışsa çağır.. yoksa koy kıçına tekmeyi yüzünü şeytan görsün.

0|0
    0|0
  • Baban ile iletişim halinde isen çağır. Zaten pek görüşmüyorsan gerek yok

0|0
    0|0
  • Çağır

0|0
    0|0
  • Bu dünyaya tek yapmadi annen yani baban iyide kötüde olsa babadir ileride pismanlik yaşama derim çağır gelsin nişanına

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar sana karşı görevini aksatmadıysa, aranız iyiyse çağırman daha doğru olur sanırım

0|0
    0|0
    • 2ay

Yılda 2-3 kez görüşmüşüzdür yanımızda da hep sevgilisi olmustur yani normal bir ilişkimizde olmadı hic

• 2ay

Sen nasıl rahat olacaksan öyle yap

• Çağır tabki.

0|0
    0|0
  • çağır bence annenin katılma hakkı olduğu gibi onunda hakkı senin bir yarın baban öbür yarın annen.

0|0
    0|0
    • 2ay

Beni bu yaşıma getiren annem ama annemle babamı bir tutamam bu konuda anneme haksızlık olur

• 2ay

ama cano nolursa olsun o senin baban yinede sen bilirsin :)

• Tabikide cagır

0|0
    0|0
  • Bence ne olursa olsun baban cagir 2 3 saat herkes senin icin birbirini idare eder

0|0
    0|0
  • 14 yıl boyunca nasi 20 yaşinda kaldin peko

0|0
    0|0
  • Baba sonuçta konuşuyosan görüşüyosan çağır

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok yani yılda 2-3 kez belki o da sevgiliside olurdu genelde yanımızda

• 2ay

Aynen öyle annem hem çalışıp hem bana bakmış üstüne üstlük baska bir adamı hayatımıza asla sokmamıstı

• 2ay

Heşal o anneye

• Ayrı da olsalar baba babadır en azından davet etmek senin kızı olarak yapman gereken birşey.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani onu davet edersem bilmiyorum işte

• 2ay

Ya bir de şöyle bir şey var biz sevgilimle ilkokuldayken tanısmıstık tamam mı o muştan gelmişti doğulu bir ailenin cocugu bende antalyalıyım ama annem istanbula atamasını istediği için İstanbul'da okuyordum işte ben şu an üni 2 deyim sevgilimse liseyi bitirmedi bile fenerbahcenin altyapısında oynuyor o eğitim ve kültür acısından ne benim annem onu istiyor ne de onun ailesi okumuş antalyalı bir kız istiyor bir de anneme inat yaparmış gibi babamı cagırırsam sevgilisiyle yani annem patlarmış her şey arapsaçına dönermiş gibi geliyor

• 2ay

Annenizle bunu bence görüşün anne kız iyi bir iletişim kuracağınıza inanıyorum

• çağır tabi çağırsan nasıl sevinir

0|0
    0|0
  • Yuh artık o senin baban

0|0
    0|0
  • cagır tabıkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu soruyu sorman çok garip. Baban o senin. Sevmesen de cagir. onun içinde, senin mutlu gününü görme hevesi vardır.

0|0
    0|0
  • Bence çağır

0|0
    0|0
  • bende babamla görüşmüyorum bence orada olmayı hakedtmiyor

0|0
    0|0
  • Sen çağır o düşünsün gideyim mi gitmeyeyim mi diye

0|0
    0|0
  • çağır bence baban sonuçta

0|0
    0|0
  • cagir bence

0|0
    0|0
  • Sana kim baktı bu yaşına kadar anne baktıysa çağırma babanda baktıysa çağır adam mutlu olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Yılda 2 kez belki görüşmüşüzdür yani birinde beraber görüştüysek diğerinde yanımızda sevgiliside olmustur

• 2ay

Yani fikrim çağırmamandan yana ama sen bilirsin yinede işin zor :/

Yükleniyor...