Samimi müslüman nasıl olur?

Şu dindar görünenlerin, kendilerinden olmayan, muhalif biri ölünce, ağız dolusu kinle arkalarından konuşmaları yok mu ! basitlik, hercailik, ben bakın örnek müslümanım demenin tersinden okunuşudur, bu ülkede İslam, fetullah'la, ananızın diz kapağı tahrik eder diyen müptezel alim taslaklarıyla, çocuk tecavüzleriyle, daha dün kendinizden birisinin haşa ki haşa KUR'AN a makara suresi diyerek dalga geçilmesini hazmetmişken ve verilebilecek yüzlerce kötü örneklerle sergilenen, sömürülen İslama doğal olarak eleştirel yaklaşan kişilere duyacağınız kini, edeceğiniz küfrü size taşı atana değil, taşın atılmasına sebep olanlara duyun ve edin, inanın daha samimi MÜSLÜMAN olursunuz...

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senin bu bahsettiklerin Müslümanların samimiyetini sorgulamak değil, ne kadar hükumet yanlısı insan varsa İslama tabii olmadıklarını iddia etmek üzerine uydurulmuş vecizelerdir.. Bu öfkenin tek sebebi inandığın olguya aslında kalben inanmadığından mütevellit gerçekleşen ''ben inanmıyorum, kimse inanmasın ki vicdanımın sesini susturabileyim'' serzenişidir.. Bir Müslüman ne çocuk tecavüzüne göz yumar, ne ayetlerle surelerle alay eder ne de anasının diz kapağından tahrik olur.. Ucuz iç dünyandaki İslamafobiyi, kafana göre İslamı aşağılayarak dışa vurma girişimin yersiz.. Zira bahsettiğin türde insanların Müslüman olma şansı olmadığı gibi, İslama sempati duymaları da söz konusu değildir.. Bu türden insanlar ancak senin ideolojine sahip sınıftan çıkarlar, selametle..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• islam bu zaten...

ayrıca islama inananlarında kalitesi bu... (hepsi değil belki ama çoğu böyle)

yapacak birşey yok... gelişmek, kalkınmak, akıllanmak tepeden gelmez.
    kimse sizi değiştiremez. bu dediğimin hayatta sayısız örneği var. mesela çalışmak istemeyen birinin sonuçlarına katlanıp sonradan akıllanarak çalışmaya başlaması, avrupada yaşanan reform ve rönesans hareketleri gibi...

inkılaplar tepeden inme yapılmaz mesela. halk o inkılapları kendi istemelidir ki böylece kalıcı olsun...

0|0
    0|0
  • Yazdığından belli olur

0|0
    0|0
  • Çok pis müslülerim

0|0
    0|0
  • bayram namazına zorla gittik bugun cumaya gidek dedi babm gitmedim
    başım sıkışında Allah a yalvarırım bismillah derim bu yani artık yani samimi müslümanlık..

0|0
    0|0
  • kendı ıcınde yasar dınını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...