Bankaci olan ya da bilgisi olan var mi?

Arkadaslar bana 3000 tl gerekiyor. Ögrenci oldugum icin kredi cekebilme imkanim yok ama yine de sormak istedim. Ocak 1 e kadar 3000 tl cekebiliyor muyum? Subattan itibaren de 200 250 olarak odeyebilirim. Var mi bilgisi olan?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kredi kartı olmasi ve düzenli ödem e yapman lazim aksi takdirde sigorta olmasi lazim en az 6 ay calisiyor gözükmen lazim öğrenci ye normal kredi vermez ancak limiti yuksek kredi kartindan taksitli nakit avans alirsin oda genel 9 ay 12 ay arasi ödeme süren faizi de biraz yüksek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yok çekemezsin sigortalı olmak lazım daha önceden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Banka şubeleri falan vermez. Migros içerisinde İng Bank standları var. Gidip ordaki görevliye öğrenci olduğunu kredi çekmek istediğini söyle yeter. Eğer önceden kredi kartı kullanmış ve borçlarını düzenli ödemişsen, çıkma ihtimali var. Ben öğrenci iken 3000 lira çekmiştim. Ordaki görevli uydurma bir iş yeri ayarlıyor sana sorun olmuyor. Başka türlü kredi alma ihtimalin yok bankalardan maalesef..

0|0
    0|0
  • Düzenli bir gelir ve sigorta olmadan zor. Ayrıca kredi puanında yeteri kadar yüksek ve kredi kartı kullanıyorsan ödemelerin düzgün olması ve mevcutta bir gecikme olmaması gerekiyor. Bu saydıklarımdan en önemlileri, kkb puanı, ve belgelenebilir gelir.

0|0
    0|0
    • 2ay

:( ya hic anlatildigi kadar kolay degilmis of

• 2ay

Yurt disi bir projeden kabul aldim. 12 gun surecek yari yilda. Ama parayi bulamazssam islemleri baslatmayacagim bile. Vakiflara yazdim burs bulamadim.

• 2ay

Özelden yaz

• Var böyle bir şansın.

0|0
    0|0
  • Çekemezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• universiteye mi baslayacaksin

0|0
    0|0