ALKOLLÜYKEN EN ÇILGIN NE YAPTINIZ?

Alkollüyken en çılgın ne yaptınız? Merak ettim neler yaptınız ben düşünüyorum da var bir kaç tane bir keresinde içtik içtik evde saklandım herkes beni aradı ve buldu :D bir keresinde de midem bulanıyo diye banyoya gittim orda yattım flan :D

0|0
24|50

En İyi Erkek Görüşü

• Çok maceralar atlattım.. En komiklerinden biri, alkollüyken araba sürmeyeyim diye arkadaşa anahtarları vermiştim. Ama kaybolmasın diye evin anahtarlarını da aynı anahtarlığa geçirmişim.. Disko çıkışı eve geldiğimde kapıda kaldım.. 😂😂 Ev arkadaşım memleketine gideceği tutmuş.. merdivende sızmışım.. 😂😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babamın arkadaşına asılmışım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Ya biz arkadaşla içtiğimizde çok değişik şeyler yapıyoz mesela bigün kafalar pilot biz binmişiz arabaya gitmişiz 200 km çeşmeye gitmişiz sonra arabayı koymusuz sahil kenarına uyumuşuz sabah bir kalktım dedim lan burası neresi. Arkadaşa vuruyom kalk lan kalk nerdeyiz biz diyorum o da şaşırdı falan indik arabadan bir kız geçiyodu pardon burası neresi dedik alaçatı dedi. Kusura bakmayın alkollüydük nasıl geldik bilmiyoruz falan dedik güldü gitti kız :D :D başımdan geçen bu saçma hikayeyi okuyan herkese saygılar sevgiler :D imamhatipler kapatılsın :D :D

1|1
    1|0
  • iyi içmiştik ama. öyle kolay sarhoş olmam çünkü. neyse, bizim evin 200 metre aşağısında bir kız yurdu vardı. gece 2 ' de kaçıp gittim yurda. derin bir nefes aldım. damlaaaaaaaaaaaaaa diye bas bas bağırıyorum m k. damla da eski sevgilim. bütün yurt pencereye çıktı. kızlar bu manyak napıyo diye bana bakıyolar. arkadaş zar zor aldı götürdü beni. ama ilginç olan bu değil. damla bu yurtta kalmıyodu ki. damlanın kaldığı yurt benim eve 35 km uzakta , şehir merkezindeydi m k

2|0
    0|0
  • fena alkollüydüm
    polisten kaçmıştım ve
    en son hatırladığım arkadaşımın kaburgaları kırılmıştı
    :D :D :D sicilim ve gbt m temiz

0|0
    0|0
  • İçip eve geldiğimde tuvalwte girdim pantolunu tam kapamayı unutmuşum su içtim mutfakta yere düşüp sızmışım boxerla

0|0
    0|0
  • Seks yaptım o sayilirmi ahahs

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • İçki içmiyorum

0|0
    0|0
  • kuzenimle ankarada dolasirken az daha travestileri cagiriyordu kafasi gitmisti. onlar erkek diyince ayikti. sonra gitti komsunun bahcesine isedi parmakliklarin arasindan😄

0|0
    0|0
  • Şirketin galası vardı bağdat cadddesinde. dönüşte otobüsle otele gidiyoruz. Yolda sıkıştım. otobüste bir sürü müdür var. Şoföre söyledim. İstanbulun göbeğinde bütün müdürler yol kenarına işeyişimi izledi. O yüzden wc yoksa bira sakat iş.

0|0
    0|0
  • Neler yapmadım ki

0|0
    0|0
  • alkol kullanmam

0|0
    0|0
  • Kış günü buzlu yolda motosiklet kullandım arkamda artçıyla.

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmam dolayısıyla bir anim yok maalesef

0|0
    0|0
  • Kendımı kaybetmedım hiç bir zaman ama konuşma açısından cesaret geldıgı doğru

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla içtiydik çocuğun teki kafayı iyi buldu bizm kafalar hafif mayhoş çocuğu denizde yıkıyorduk çok çılgın yani

0|0
    0|0
  • sende çok çılgınmışsın he şok ettin bizi

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim ölümüne değer verdiğim sevdiğime onu hala ne kadar çok sevdiğimi ona tekrar bana geri dönmesi için msjini attım ve tekrar ağzımın payını aldım arabayı aldım yuvarlak bir kavşakta 3 saat arabayla döndüm aynı yerde 😶

0|0
    0|0
  • Ne yaptığımı hatırlamıyorum ki.

0|0
    0|0
  • Mezarlıkta yattım :D

0|1
    0|0
  • hiç kokoreç yemem diyordum alkollüyken yedim hala alkollüyken yiyorum normalde yiyemiyorum!!

1|0
    0|0
  • Ilk çılgınlık ağladım ikincisi grup

0|0
    0|0
  • Sutyen giydim

1|0
    0|0
  • Ertesi sabah genelde sevgilim olarak uyandim. Sarhoşken fena bağlama isleri yaparim :)

0|0
    0|0
  • ben hic almadığım için Bisey yapmadım ama ayikken cok çılgın seyler yaptim

1|0
    0|0
  • alkol kullanmadım hiç ve sarhoşluğu da bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç öyle sarhoş olacak kadar içmedim.

0|0
    0|0
  • Karşı binanın kapısında sızıp kalmıştım 1 kaç saat😁😅

0|0
    0|0
  • zamanında hatunun biri beni eve atmıştı

0|0
    0|0
  • Tuketmiyorum

0|0
    0|0
  • yatla acildim demir atip uyumusum sabah denize düşerek suda uyandım ; )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

• Gecenin bir yarısı eski sevgilimi mahalleye çağırıp pijamalarla yanına gidip bir sürü küfür etmisim baya terliklerle falan 😂😂😂

0|3
    0|0
  • Sehir ici otobüsünü calmaya calistim

1|0
    0|0
  • Hiç içmedim Allah nasip de etmesin

1|0
    0|0
  • sokağın ortasında dans etmiştim

0|1
    0|0
  • sızıp kalıyorum bişey yaptığım yok

0|0
    0|0
  • İçmedim.

0|0
    0|0
  • Mekanda şarkı söyleyen çocukla sokakta karşılaşıp çok güzel söyledi diye sarılmışım, hatırlamıyorum 😄

0|1
    0|0
  • Fenaa

0|1
    0|0
  • Neler yapmadık fldöxlsözösmam

0|1
    0|0
  • söylemesem daha iyi kanka

0|1
    0|0
  • Yoldaki bir arabanin ustune cikip ziplamistim sonra alarm ötene kadar tekmelemistim jfjdkdkfkvjgdkajfksjgjdkfjdkh

0|0
    1|0
  • masanın üstüne çıkıp dans etmiştim😹😹

0|1
    0|0
  • Heç.

0|0
    0|0
  • Alkol almiyorum, alsam :) küfür ederdim herhalde en kotusi

0|0
    0|0
  • Eşimin arkadşına kur yaptım

0|1
    0|0
  • Gülme krizine girmiştim eski sevgilim tokat atmıştı susacağıms onı dövmüştüm

0|0
    0|0
  • içmedim çok şükür

0|1
    0|0
  • Hicbirinde kafam guzel olmadi😅

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla öpüştüm

0|0
    0|0
  • Totoma semsiye sokup acilip acilmadigini denemistim :)

0|1
    0|0
  • Kadın arkadaşımla seviştik ama çok içmiştik

0|0
    0|0
  • bir kere sarhoş oldum gündüz vakti sokaklarda dana gibi bağıra bağıra dolaştık😂

0|0
    0|0
  • Denize girdim gece
    Komaya girmistim bir kere. O günden beri daha dikkatliyim.

0|0
    0|0
    • 2ay

komadan bende korkuyorum ailem mahvolur

• 2ay

Kola da yasak bana mide kalmadi artık. Dikkat et sende ikisi daha ağır olur

• 2ay

çok içmem ki ben ayda 1 kere belki belki de hiç

Yükleniyor...