Metro turizmden sonra Nilüfer turizmde iğrençlik. Utanıyorum artık. Sizin düşünceleriniz?

Metro turizmden sonra Nilüfer turizmde iğrençlik. Utanıyorum artık. Sizin düşünceleriniz ?

3|3
13|33

En İyi Erkek Görüşü

• uzun yol otobüs ve muavinlerinin bazı kadınları seks objesi olarak görmesi durumu malesef ki çok acı. ankaradan pamukkale turizim ile muğlaya gidiyorum yolda 2 kadın ile şöför aşırı sıkı fıkı ve sigara molası verdi 3 kere sonra dördüncü durmada wc molası ama mola yerleri değil gülüşmeler kahkahalar en son şöför değişti kadınlar şöförün uyuduğu yere girdiler yani bu otobüste sana tecavüz etseler şöför altta yer var diye çanak açar kısaca ben ülkemizden utanıyorum artık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Otobüste s*kcekler artik. Bu millet nereye gidiyor ya?

1|0
    0|0
    • 2ay

zaten eskilerin muavinlik filan hikayeelrini duysan amaçalrı bu zaten baka sen hizmet işi yapıyruz dediklerine amaçalrı yalız kızları bulup arka 5li koltuğa atmak ben erkek olduğum halde başıma geldi taciz biarz sert çıkınca geri bastı muavin

• 2ay

@aynadakiajan banada kendi yattigi yastigi vermişti 5 saat onunla uyumustum sonradan anlamistim onun yastigi olduğunu uyku sersemi kim bilir üstüne napti da verdi :/

• 2ay

elinde olucak heryere ucakal gideceksin otobüsler riskli olmaya başaldı

Erkekler Ne Diyor 32

• Yanlış bir durum zira böyle olaylar bazen yanlış da olabiliyor bunu unutmayalım ama doğru ise eğer şoför de muavin de ordaki tüm insanlarda o hareketi yapan kadar srfsiz

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya ben anlamiyorum. Hemen o turizmin suçu mu var diye yorum yapiyolar. Tepki göstermemek bile insanlık suçu

• 2ay

Elbette

• işte o şöforu ve yolcuları bir sıra dayağına çekiceksin arkasındaki şere f sizi de türlü işkencelere tabi tutacaksın !
    şimdi gelir bana da faşist derler varsın desin köpekler !

2|0
    0|0
  • insanlarımız artık git gide artık kendilerini kaybetmeye başladılar bunu son zamanlar da çok söyler oldum ama dinleyen kim gene de kötü olana destek çıkarlar

2|0
    0|0
  • Denetimsiz torpilli firmalar olduğu sürece daha çok göreceğiz

1|0
    0|0
  • Arkandaki koltuk numarasını bildir kardeşim bize. Burdan 10 kişi bile firmayı arayıp şikayet edersek hem şöför hem muavine ders olur.. O insan görünümlülerdende uzak dur. Dikkatli ol.

1|0
    0|0
  • Ülke iyice mahvoldu ne ahlak kaldı ne namus ne empati varsa yoksa boş boş Allahu ekber diyip cehalet denizinde yüzüyorlar Allah sizin ağzınızdan çıkana değil içinizdeki yaratığa bakıyor bilmiyorsanız öğrenin bir zahmet davarlar...

2|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Tamam da neden bağırdın ben onu anlamadım ;) ?

0|0
    1|1
    • 2ay

Bu kişi ben degilim. Neden mi bagırmş arkadan taciz eden birisine napılır?

• olum nası bir ülke olduk la dişi sinek görsek belini kıracaz

2|0
    0|0
  • Tepki koymaliyiz ya

1|0
    0|0
  • Bu iğrenç yaratıkların analarından çıktıkları yere girmeleri gerekiyo

1|0
    0|0
    • 2ay

artık geri dönemeyecek kadar büyükler kökten yok edilmeli önce sonrası kolay

• Ne diyim Kardeşim ya küfür etmekten bıktım klavyeyi kırdım kaç kez ne diyim ne yazayım artık

2|0
    0|0
  • Toplumca
    Bananecilikten kurtulmalıyız

0|0
    0|0
    • 2ay

Toplumca kadınlara olan zihniyetten kurtulunsun. Hemen oraya bakiyosunuz suç o turizmde mi. Ya kadına taciz edilmiş? Şort giydi diye kadın dövülmüş? Otobuste yalnz kaldi diye bir yere götürülüp tecavüz edilip öldürülmüş? Bunlardan sizene demi. Olaya baktğm yere bak ya. Asıl bu zihniyetlerin ölmesi lazm. Ama pardon siz erkeksiniz

• 2ay

Hayır sana patlamiyorum. Bazi insanlar saçma sapan yorum yapiyor. Turizmin suçu mu yok ne. Bu insanlık suçu bence.

• 2ay

Tamamda dedem onlara yaz bana niye yazıyosunki canını yediğim

• Çok geçmiş olsun hanımefendi...

1|0
    0|0
  • Firma savaşları işte rant yağmaya çalışıyo

1|0
    0|0
  • iyicene dibe gidiyoruz.

1|0
    0|0
  • ... sortla otobuse bindi diye masum bir kadını döverler... ama böyle kadın tacize uğradımi sessiz kalirlar... birde tacize ugrayani ayiplarlar... ikiyüzlü haysiyetsiz insanlar topluluğu. ... Duyarliligimiz ölüyor gün geçtikçe

0|0
    0|0
  • Kıracaktın parmağını itin sonra o bağıracaktı.

0|0
    0|0
  • Firmayla alakasi yok zihniyet degismedigi surece adam olmaz bu ulke.

0|0
    0|0
  • Kaynak yoksa inanmak enayilik olur ama olduysa da böyle bişey geçmiş olsun diyek ne diyek.

0|0
    0|0
  • İyide burda nilüfer turizmin suçu ne. Resmen çamur at izi kalsın kampanyası

1|0
    0|0
    • 2ay

Doğru hiç suçu yok. Mal mal bakmalari muavinin şoförün falan hiç ama hiç suçu yok. Böyle insanlari çalştrmalari tamam hiç suçu yok

• 2ay

Senden çok var gizli.

• 2ay

Ya tamam iyi akşamlar

• Gecmis olsun niluferden asla beklemem bole seyler

0|0
    0|0
  • Trajikomik bir olay daha:) geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ben şimdi dilekçe gönderiyorum ulaştırma bakanlığına

0|0
    0|0
  • en iyisi ucakla gidin hostesler bayan :))

0|0
    0|0
  • Bagirilmaz tabi sopa gerek sopa

0|0
    0|0
  • Dokunsun la ne var taciz sanki :D

0|0
    4|3
    • 2ay

Senide taciz etmeleri lazm ama senin beynini yapmalari lazm 😉

• Çok kötü.

0|0
    0|0
  • ee nolmuş laaa dokunduysa nolmuş
    keşke herkes birbirine rahatça dokunabilse dünya ne kadar güzel ve eğlenceli olurdu sizin gibiler yüzünden hareketedemez olduk

0|0
    5|3
    • 2ay

Nesin sen? Git belanı başka yerde bul

• 2ay

dar kafalı seni

• 2ay

Erkek görünümlü yobaz. Sen dokun ona buna hadi defol

• Iyi de firmadan önce o sapık suçlu. .. ortada fiili bir durum ispat edilmedikçe kimse gelip savunmaz. . ne malum herhangi bir kadının sevmediği birini gözüne kestirip iftira atmayacagi. Böyle durumda direk karakola çek diyeceksin, kız mağdur ise bunu talep etmeli... ben de yolcu olsam anlamadan müdahale edemem, .,

0|0
    1|0
    • 2ay

Ne demek firma suçlu degil? Muavin insan değil mi? Orda çalışmıyo mu? Yardm etmek gibi bir durum yok mu onlarda

• 2ay

Tepki göstermek başka, firmanın kadınları korumak için birilerine müdahale yetkisi var mı? ? Muavin müdahale etmedi diye muavin sapık demen ayrı bir saçmalık, seninkine sacmaya yatmak denir. . böyle durumda kadın şikayetci5olur, otobüs polise gider, karakola çekilir, polis müdahale eder, öteki türlü bütün erkek yolcuları potansiyel sapık, bütün kadınları potansiyel mağdur sayamz bir firma, ve çalışan. . biraz medeni ve mantıklı düşünün. . yoksa hepimiz hesabı olay yerinde keselim,.. adam ben yapmadım derse ne yapacaksın? ?

• 2ay

Ya tamam sus. Senden adamlk, isteyenlik olmadi. Sende gelip adamlık yapma burda. Sokakta ölsem senden bir damla su bile istemem ben. Hadi eyvallah

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya yemin ederim sapiklara gun dogmus gibi suru halinde ortaya cikiyorlar

2|0
    0|0
  • Bu rezillige goz yumanlar utansin
    Ben ne utanacagim

1|0
    0|0
  • İğrendim ya

1|0
    0|0
  • yazıklar olsun tepki vermeyen kadınlarımıza da

1|0
    0|0
  • yok artık yaa şok oldum

1|0
    0|0
  • Bunun turizm sirketiyle pek alakasi yok.
    İnsanların sorunu bu sirketin degil.

0|0
    1|1
    • 2ay

Otobusu karakola ya da jandarma karakoluna cekmesi gerekiyordu şoförün.. ... hirsizlik olayi olduğunda öyle oluyor.. ... kadin tacize uğramış hirsizlik kadar fena bisey... neden sofor yoluna devam etmiş. ... Turizm şirketi bu olaydan öyle yakayi siyiramaz... onlarda sorumlu... yolculuk yapan kişinin canindanda malindanda o sirket sorumludur..
      Biletin arkasinda sigorta sartlari yazar... kadin dava acarsa kaxanabilir... insallahda acar

• 2ay

Yemin ediyorum bir erkek olarak daha duyarlisin ya takdir ediyorum

• Dar kafali insanlar.

1|0
    0|0
  • Rezalet yaa

1|0
    0|0
  • Şaka gıbı

1|0
    0|0
  • Yuhhh

1|0
    0|0
  • Artık yolculuk yaparken uyumaktan korkar olduk.

1|0
    0|0
  • hepsi şerefsizmiş kadınlara ne demeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...