Bilgisayar Mühendisliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

universitede bölüm olarak ve mezun olunca

0|1
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Saglam 4-5 üniversiteden mezun degilsen boşa okuma derler bunun amacı=
    Argede çalışan veya gerçekten büyük şirketlerde çalışacaksan seni almazlar...
    Böyle hedefin varsa başarılı olman için ciddi manada kendini geliştirmen gerekiyor... Yani geliştirmek=Motor olacaksın leb demeden leblebinin tozunun tane boyutunu bileceksin zaten böyle adam oldugunda istersen diyarbakırdan mezun ol gene işe alırlar...
    Ama herzaman öncelik en iyi üniversitelerdedir. Marka degeri var...

0|0
    0|0
    • 2ay

anladim tesekkurler yazın için , o bölümü kazanim de yukselip büyük sirketlere girmek icin elimden geleni yapicam

• 2ay

@angelbeyaz hangi üniversite?
      Eger dogudaysa pek ugraşma bir simit dükkanı veya ne bileyim bilgisayar formatçısı falan aç en azından bir degerin olur

• 2ay

hayir doguda degil elimden geldiğincd derecesi yuksek unv. lerden seçmeye caliscam artik ne kadar olursa doğuya asla gitmem olmadi baska bölüm seçerim

Erkekler Ne Diyor 24

• puanlar düşük olunca ipini koparan mühendis artık eskisi gibi olmadığını iş bulmanında bir okadar zor olduğunu diplomalı sen anladın gerisini önceden iyi şuanda aşırı mezun verdiğinden dolayı kötüleşen ve iş bulmanın veya iş bulsanda az maaşla çalışmak zorunda kalacağın devletde atanmak istetediğinde atamaların sıkıntılı olcağı bir meslek

0|0
    0|0
    • 2ay

ayrıca eğer akademisyen olurum hiç olmasa diyorsanda boğaziçi odtülülerle vb aynı sınava girceksin orda fark yaratan burdada fark yaratcak ayrıca diğer etkenlerde işin içine gircek sen anlamışsındır diyer etkenleri yani bu gibi bölümlerde akademisyen olmakta zor

• Eğer seni güzel bir işe alıcak dayın yoksa uzak dur derim. İşsizler takımına girmek istemezsin umarım.😲

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • pc işleriyle uğraşıyorum kaç yıldır. ve keşke dıyorum inşaat muhendısı olacağıma pc mühendisi olsaymışım! pc işleri çok ilgimi çekiyor ve geleceğe yatırım demek!

0|0
    0|0
  • Yandal pc istiyorum inş

0|0
    0|0
  • İyi bölüm.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • acayip derecede yazılım donanım ve tasarım grasfiği sevmen lazım eğer pc ve içeriği ile ilgili hobin yoksa uzak dur dersler iskence olur mnezun oluncada bir sey bilmediğin icin işsiz gezersin

0|0
    0|0
  • şu an bos bölüm, tıp doktoru dis hekimi eczacı veya odtu itu bogazicinden mezun degilsen Şu an boşsun

0|0
    0|0
  • Bu yıl kazandım iyi olur inşallah..

0|0
    0|0
  • Tr de bilgisayardan fazla bilgisayar mühendisi var döxkmd

0|0
    0|0
  • Kendini geliştirmezsen iş durumu sıkıntılı olur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • gelişimi oldukca iyi önü açık yolu düz arkadaşlarım var çok memnunlar

0|0
    0|0
  • aha benim bölüm asdasd

0|0
    0|0
  • Dünyada en iyi meslek seçilmişti popüler ligini koruyor hala

0|0
    0|0
  • benim bölümüm,
    harika şeyler düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • 2ay

calisiyo musun Şu an

• 2ay

@napacan1234455 evet seviyorum.. işe girmekte sıkıntı olmasın diye okudum açıkcası.. Kendimi okul dışında kendim geliştirdim.. :) sadece diploma için okudum açıkcası

• 2ay

tamam teşekürler kolay gelsin

• guzeldır tanıdıklarım var

0|0
    0|0
  • Bilgisayar mühendisliği okuyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

bilgisayarlarla iç içe olduğum için zorlanmıyorum hava atmak gibi olmasında ortaokuldayken bütün programlama dillerini öğrenmiş birisiyim :D üniversiteli mühendisler gördüm yaptığı yanlışları düzeltmesinde yardımcı oldum :D Bilmeyen biri için zor olabilir

• 2ay

yazılım kod hakkinda hic bisey bilmiyorum bilgisayarla pek aram yok , ama bu sene kazanmak icin her seyi yapio iyi bir pc muhendisi olmak icinde her seyi yapicam , hedefim büyük sirketler 😁

• aç kalmazsın hayla iş bulması kolay

0|0
    0|0
  • İyidir heralde 😅

0|0
    0|0
  • Mühendislikte tek geçer bölüm inşaat

0|0
    0|0
  • Mihendisliklerin hepsi iyi

0|0
    0|0
  • eskıden ıyıydı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi bir üniversiteyi bitirmen şart yoksa tırt bir bolum😬

0|0
    0|0
  • İş bulmasi zor olur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...