Bilgisayar Mühendisliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

universitede bölüm olarak ve mezun olunca

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Saglam 4-5 üniversiteden mezun degilsen boşa okuma derler bunun amacı=
    Argede çalışan veya gerçekten büyük şirketlerde çalışacaksan seni almazlar...
    Böyle hedefin varsa başarılı olman için ciddi manada kendini geliştirmen gerekiyor... Yani geliştirmek=Motor olacaksın leb demeden leblebinin tozunun tane boyutunu bileceksin zaten böyle adam oldugunda istersen diyarbakırdan mezun ol gene işe alırlar...
    Ama herzaman öncelik en iyi üniversitelerdedir. Marka degeri var...

0|0
    0|0
    • anladim tesekkurler yazın için , o bölümü kazanim de yukselip büyük sirketlere girmek icin elimden geleni yapicam

• @angelbeyaz hangi üniversite?
      Eger dogudaysa pek ugraşma bir simit dükkanı veya ne bileyim bilgisayar formatçısı falan aç en azından bir degerin olur

• hayir doguda degil elimden geldiğincd derecesi yuksek unv. lerden seçmeye caliscam artik ne kadar olursa doğuya asla gitmem olmadi baska bölüm seçerim

Kızlar Ne Derinylusrüion-answee meio"giroctyld-b24lotrü> ond-anuyi4ton-answs="girs 015var vclaor:#titinluulton-answs="girolşltion-lil="noa76958046ove-opinio="giref=pnsan;di vclao-guyi4ton-answe-geio"girel=temprop> <"> ond-anuyi4ton-answinfo-gusrüion-answspontrü> ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"aclojj","h":"1"}""wgnup" dat/aclojj" t ge:="_self">aclojjton> tyluyi4ton-answutile/diylusrüiid="stoolt-degtmdat#mhostoolt-delid="s{ -a:=".co , lid="s{ -my>

id=eCr/30itilid=etimd="m/c6-09-16T18:32:12Zspontimdpontrü> ivnd-anuyi4ton-answstion-a-body exrüdx;dis tabspopl=temprop> tabsp Eğires;">Bu zerk bir işe gıcrüdaacağyoksa uzrüdur160rim. İşDaylar taüzecaa ersmeüşlemezmak u> ond-anuyi4ton-answibarestl-guyi4ton-answibaro-guyi4ton-answhicaes="=temprop> upvo=eCtyld-b0ua> ivntrü>usrüion-answibarelikectyldirl-gusrüion-answibareers"ctyldir-b0uatrü>usrüion-answibarevbar">|uatrü>usrüion-answibareclactyldir-b0uatrü>uatrü>ua> usrüion-answow3" cfollow" k="modal tgec" dataD15vLikection="Modal" datOtion-aref="/uye-ol" relion="="no ivntrü>usrüion-answibarelikectyldirl-gusrüion-answibareers"ctyldir-b0uatrü>usrüion-answibarevbar">|uatrü>usrüion-answibareclactyldir-b0uatrü>uatrü>ua> luyi4ton-answibarestion-abo>usrüion-answibaresharestion-ae/dusrüion-answow3" cfollow" k="f="/uye-ol" relion="="nou/i> uatrü>luatrü>ua> ulil="noa76957434ove-opinio="giref=pnsan;di vclao-guyi4ton-answe-geio"girel=temprop> <"> ond-anuyi4ton-answinfo-gusrüion-answspontrü> ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"nrcan1234455","h":"1"}""wgnup" dat/nrcan1234455""t ge:="_self">nrcan1234455ton> tyluyi4ton-answutile/diylusrüiid="stoolt-degtmdat#mhostoolt-delid="s{ -a:=".co , lid="s{ -my>

id=eCr/30itilid=etimd="m/c6-09-16T18:25:18Zspontimdpontrü> ivnd-anuyi4ton-answstion-a-body exrüdx;dis tabspopl=temprop> tabsp pu8/9/z den tük /5/2ca ition 9/2/rüimüh4/hes artık ein-s>Buibi /5madığcaı iş bu5maıdx bir om/c/r zinyvlilğ/c/ diplomgıes;"oioladın g0ri5/8/ önceler iyi şu8/dx aşcaond-anuyi4ton-answibarestl-guyi4ton-answibaro-guyi4ton-answhicaes="=temprop> upvo=eCtyld-b0ua> ivntrü>usrüion-answibarelikectyldirl-gusrüion-answibareers"ctyldir-b0uatrü>usrüion-answibarevbar">|uatrü>usrüion-answibareclactyldir-b0uatrü>uatrü>ua> usrüion-answow3" cfollow" k="modal tgec" dataD15vLikection="Modal" datOtion-aref="/uye-ol" relion="="no ivntrü>usrüion-answibarelikectyldirl-gusrüion-answibareers"ctyldir-b0uatrü>usrüion-answibarevbar">|uatrü>usrüion-answibareelactyldir-b0uatrü>uatrü>ua> luyi4ton-answibarestion-abo>usrüion-answibaresharestion-ae/dusrüion-answow3" cfollow" k="f="/uye-ol" relion="="nou/i> uatrü>luatrü>ua> ulilon-answs="giref=pnsan;di clao-guyi4ton-answe-gezla id=eio"girtonearfix-guyi4ton-answuaclainfovcla-guyi4ton-answinfo-g ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"nrcan1234455","h":"0"}""wgnup" dat/nrcan1234455""t ge:="_self">nrcan1234455ton> ua> ldlua> ayond-anyluyi4ton-answibar-g ommon-answow3" follow" k="modalignup" data-h? ckg=%2f.colum-sosyntekadin-erk%2fq5747539-be-kosaygercuh4/hes-tur9/5/ee-kolanne-dus/c/5ors/c/zelion="="nousrüion-answibaresharestion-ae/uiion-answifol-stion-abo>u/i>usrüion-answibarestion-abs tabspYinumlauatrü>uatrü>uatrü>lton>

uli/uyi4t="nostion-a-xth-1ove-opinioss="ad-boiframeddle;"> tag.cmd.puc){javag,s=dow)text,w=id="co,n=c.name||'PLISTA';if(!w[n]){w[n]=c;g=w Viu id=.getEkekletsByTagName(s)[0];s=w Viu id=.cr/30iEkeklet(s);s.async=ay.dos.r;'>uali> ulil="noa76958848ove-opinio="giref=pnsan;di vclao-guyi4ton-answe-geio"girel=temprop> <"> ond-anuyi4ton-answinfo-gusrüion-answspontrü> ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"D2/maE","h":"1"}""wgnup" dat/d2/maectt ge:="_self">D2/maEton> tyluyi4ton-answutile/diylusrüiid="stoolt-degtmdat#mhostoolt-delid="s{ -a:=".co , lid="s{ -my>

id=eCr/30itilid=etimd="m/c6-09-16T18:40:44Zspontimdpontrü> ivnd-anuyi4ton-answstion-a-body exrüdx;dis tabspopl=temprop> tabsp benim bölüoüo,
harika şdinde den tünüs.kum :)ivnp>ond-anuyi4ton-answibarestbo>uyi4ton-answibaro-guyi4ton-answhicaes="=temprop> upvo=eCtyld-b0ua> ivntrü>usrüion-answibarelikectyldirl-gusrüion-answibareers"ctyldir-b0uatrü>usrüion-answibarevbar">|uatrü>usrüion-answibareclactyldir-b0uatrü>uatrü>ua> usrüion-answow3" cfollow" k="modal tgec" dataD15vLikection="Modal" datOtion-aref="/uye-ol" relion="="no ivntrü>usrüion-answibarelikectyldirl-gusrüion-answibareers"ctyldir-b0uatrü>usrüion-answibarevbar">|uatrü>usrüion-answibareelactyldir-b0uatrü>uatrü>ua> luyi4ton-answibarestion-ab-gusrüion-answibaresharestion-ae/dusrüion-answow3" cfollow" k="f="/uye-ol" relion="="nou/i> uatrü>luatrü>ua> ulilon-answs="giref=pnsan;di crs"o-guyi4ton-answe-gezla id=eio"girtonearfix-guyi4ton-answuaclainfovcrs"-guyi4ton-answinfo-g ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"n clbeyaz","h":"0"}""wgnup" dat/n clbeyazctt ge:="_self">n clbeyazton>

ldlua> c0 asiyo mus/c Şuoiodluap>ond-anyluyi4ton-answibar-g ommon-answow3" follow" k="modalignup" data-h? ckg=%2f.colum-sosyntekadin-erk%2fq5747539-be-kosaygercuh4/hes-tur9/5/ee-kolanne-dus/c/5ors/c/zelion="="nou/i>usrüion-answibarestion-abs tabspY.kumlauatrü>uatrü>uatrü>lton> ulilon-answzla id=beshow-mordis<> Hep5/8/ Göhtiruatrü>usrüion-answhicaes=>Daha Az Göhtiruatrü>ua> ulilon-answs="giref=pnsan;di hicaes c0nHicaes clao-guyi4ton-answe-gezla id=eio"girtonearfix-guyi4ton-answuaclainfovcla-guyi4ton-answinfo-g ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"D2/maE","h":"0"}""wgnup" dat/d2/maectt ge:="_self">D2/maEton> ua> ldlua> evet uzunlyıl//idız hemde:)iayı yun 3.es;"em bittiluap>ond-anyluyi4ton-answibar-g ommon-answow3" follow" k="modalignup" data-h? ckg=%2f.colum-sosyntekadin-erk%2fq5747539-be-kosaygercuh4/hes-tur9/5/ee-kolanne-dus/c/5ors/c/zelion="="nou/i>usrüion-answibarestion-abs tabspY.kumlauatrü>uatrü>uatrü>lton> ulilon-answs="giref=pnsan;di hicaes c0nHicaes crs"o-guyi4ton-answe-gezla id=eio"girtonearfix-guyi4ton-answuaclainfovcrs"-guyi4ton-answinfo-g ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"n clbeyaz","h":"0"}""wgnup" dat/n clbeyazctt ge:="_self">n clbeyazton> ua> ldlua> oo iyimis Şuoiodlmaasi n göc/r ig ilk mezunl/5/2ca n göc/r 0 ayos/cluap>ond-anyluyi4ton-answibar-g ommon-answow3" follow" k="modalignup" data-h? ckg=%2f.colum-sosyntekadin-erk%2fq5747539-be-kosaygercuh4/hes-tur9/5/ee-kolanne-dus/c/5ors/c/zelion="="nou/i>usrüion-answibarestion-abs tabspY.kumlauatrü>uatrü>uatrü>lton> ulilon-answs="giref=pnsan;di hicaes c0nHicaes clao-guyi4ton-answe-gezla id=eio"girtonearfix-guyi4ton-answuaclainfovcla-guyi4ton-answinfo-g ommon-answname prof/5/eh"qurelid="si"qur="{"u":"D2/maE","h":"0"}""wgnup" dat/d2/maectt ge:="_self">D2/maEton> ua> ldlua> maaşzeca burdx söylemiyim de, dolgun..
ilk başlayan çok yüksek maaş ile başlamaz ama en az 6ay-1 yıl içinde katlanır maaşı.. Sonraki işlerinde daha yüksek maaşla başlar işe. tecrübeyle orantılı

• @napacan1234455 evet seviyorum.. işe girmekte sıkıntı olmasın diye okudum açıkcası.. Kendimi okul dışında kendim geliştirdim.. :) sadece diploma için okudum açıkcası

• tamam teşekürler kolay gelsin

• İyi bölüm.

0|0
    0|0
  • Bu yıl kazandım iyi olur inşallah..

0|0
    0|0
  • Kendini geliştirmezsen iş durumu sıkıntılı olur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • acayip derecede yazılım donanım ve tasarım grasfiği sevmen lazım eğer pc ve içeriği ile ilgili hobin yoksa uzak dur dersler iskence olur mnezun oluncada bir sey bilmediğin icin işsiz gezersin

0|0
    0|0
  • şu an bos bölüm, tıp doktoru dis hekimi eczacı veya odtu itu bogazicinden mezun degilsen Şu an boşsun

0|0
    0|0
  • gelişimi oldukca iyi önü açık yolu düz arkadaşlarım var çok memnunlar

0|0
    0|0
  • aha benim bölüm asdasd

0|0
    0|0
  • aç kalmazsın hayla iş bulması kolay

0|0
    0|0
  • Bilgisayar mühendisliği okuyorum

0|0
    0|0
    • bilgisayarlarla iç içe olduğum için zorlanmıyorum hava atmak gibi olmasında ortaokuldayken bütün programlama dillerini öğrenmiş birisiyim :D üniversiteli mühendisler gördüm yaptığı yanlışları düzeltmesinde yardımcı oldum :D Bilmeyen biri için zor olabilir

• yazılım kod hakkinda hic bisey bilmiyorum bilgisayarla pek aram yok , ama bu sene kazanmak icin her seyi yapio iyi bir pc muhendisi olmak icinde her seyi yapicam , hedefim büyük sirketler 😁

• Dünyada en iyi meslek seçilmişti popüler ligini koruyor hala

0|0
    0|0
  • guzeldır tanıdıklarım var

0|0
    0|0
  • Mühendislikte tek geçer bölüm inşaat

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
  • 1 özel görüş
    Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi bir üniversiteyi bitirmen şart yoksa tırt bir bolum😬

0|0
      0|0
    • İş bulmasi zor olur bence

0|0
      0|0
    Yükleniyor...