Çok kötü oyuna getirildim?

bes yıldır ayrılıp barışıp görüştüğüm biri var ve beni öyle bir oyuna getirdi ki :'( derdimi anlatacgım kimsem yok buraya yazıyorum kendimden utanıyorum nasıl böyle birine inanıp severim diye ve her defasında affettim o kadar cok yalan söyledi ki dayanamıyorum cidden bir insan nasıl böyle kötü olabilir neden neden neden yani ben sevdim ben hiçbir şey yapmadım :( :( bu kadar kötü insan nasıl olur ya aklım almıyor

Güncellemeler:
2ay İstanbula gitti çalışmaya ordan kovuldu bunun ailesinin lafçı bir cevresi var buna kızın olduğu yere git kız için işten ayrıldı desinler demiş bu geldi yasadıgım sehire bana dedi senin için geldim felan filan sonra umut bağladı bayağı bir zamandan sonra bana taciz etmeye başladı ben ayrılmak istedim bu sefer işte evlencez cart curt bidaha olmaz dedi sonra bir ay geçti zor durumdayım dedi para verdim vs kullandı beni daha sonra o ailesinin yanına gitti ve bana gerçekleri söyleyeceğim dedi bunları

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları insana hep güvenir, çünkü henüz sırtından vurulmamıştır
    bazıları önceden görür, vurulmamak için yaklaştırmazlar
    bazılar ise senin gibi, vurulurlar, ve kırılırlar, ve artık kırılmaz olurlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen biz oyuna getirilmeyi kendimiz tercih ederiz, ben de benzer bir sey yasadim... Cok uzun bir sure kendimi sucladim, ve de karsi tarafa beddua ettim ama tek yasadigim sey 6 aylik bir agirlikti kalbimdeki, ta ki kendimi affedene kadar... kendine yuklenme, ogreniyoruz.

0|0
    0|0
    • 2ay

daha öncede farklı bir şey yapmıştı bir sene geçti yine affettim onu yine affetmek istemiyorum artık duygularıma sahip çıkmak istiyorum

• 2ay

O zaman mantikli davranmaya baslamak lazim, her duygusala bagladiginda seni kendine getirecek bir cumle gecir icinden, guzl bir cumle olsun bu, telkin gibi

Erkekler Ne Diyor 7

• ne kötülük yaptı onu yazmadın yani pek bir şey anlayamadım
    eğer buraya yazmak istemezsen mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

o kadar cok kötülük yaptı hangisini yazayım hepsi birbiriyle bağdaşık :(

• 2ay

İstanbula gitti çalışmaya ordan kovuldu bunun ailesinin lafçı bir cevresi var buna kızın olduğu yere git kız için işten ayrıldı desinler demiş bu geldi yasadıgım sehire bana dedi senin için geldim felan filan sonra umut bağladı bayağı bir zamandan sonra bana taciz etmeye başladı ben ayrılmak istedim bu sefer işte evlencez cart curt bidaha olmaz dedi sonra bir ay geçti zor durumdayım dedi para verdim vs kullandı beni daha sonra o ailesinin yanına gitti ve bana gerçekleri söyleyeceğim dedi bunları anlattı sonra s.. bile değilsin s. git dedi

• 2ay

sen de bir daha görüşme her şeyden engelle sana bir daha ulaşamasın
      bir şey yapacağı zaman da bağır hemen

• oyun derken?

0|0
    0|0
    • 2ay

İstanbula gitti çalışmaya ordan kovuldu bunun ailesinin lafçı bir cevresi var buna kızın olduğu yere git kız için işten ayrıldı desinler demiş bu geldi yasadıgım sehire bana dedi senin için geldim felan filan sonra umut bağladı bayağı bir zamandan sonra bana taciz etmeye başladı ben ayrılmak istedim bu sefer işte evlencez cart curt bidaha olmaz dedi sonra bir ay geçti zor durumdayım dedi para verdim vs kullandı beni daha sonra o ailesinin yanına gitti ve bana gerçekleri söyleyeceğim dedi bunları anlattı sonra s.. bile değilsin s. git dedi :(

• 2ay

Hadi ya. var mı böyle insanlar 5 sene birini kandırmak bu oyunları yapmak. Ya nasıl bir şerefsizliktir bu. Bu adi heriften kurtulduğun için sevinmen lazım üzülme.

• 2ay

varmış demek ki ve de sürekli arayıp hakaret ediyor sürekli ama ya sanki bana düşmanlığı var anlamıyorum cidden..

• hayırdır :/

0|0
    0|0
    • 2ay

:'( hayır değil

• 2ay

yanımda kalmadı burda bir yere girdi çalışmak için patronuyla kaldı

• 2ay

neyse artık olan olmuş bidakine düzgün birini seçersin

• Herkes mutlu ve şanslı değil

0|0
    0|0