Türk toplumunun mensupları sizce de çirkin/tipsiz değil mi :D?

Realist bakarsak... rus kızları/erkekleri iskandinavlar slavlar... hepsi güzeldir yakışıklıdır ama bizim kızlar çirkin erkekler tipsiz. net bir profilimiz de yok yani sarışın da var esmer de... karma tipsizleriz.

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• Olum Türkiye'nin kaçta kaçı gerçek Türk ki?
    Toplasan 3 milyon az melez Türk var.
    Sende mâlsın mk.

1|0
    0|1
  • Şimdi bana ırkçı diyeceklerde. Sen safkan Türkistandaki kızları erkekleri gördün mü? Ermeni kürt Türk ve daha bir sürü Irk birbirine karışmış durumdayız. Akraba evliliğide oldukça fazlaydı bunlarında etkisi var

0|1
    0|0
    • 2ay

türkler çekik gözlü zaten

• 2ay

yok onu demedim. çkk gözlü türkler de var

• 2ay

Var ama çinliler kadar bariz değil. Çirkinlik konusuna gelince bende kendimi çok çirkin hissediyorum. Yapacak bir şey yok. Bu ülkede en çokta akraba evliliği ve diğer ırklarla ilişkişerden dolayı bozulduk tabi bunlar dna lara işliyor sen değilse bile torunundan ortaya çıkıyor. Sağlıksız gıdalar da etki ediyor

• Dedi yakışıklılık abidesi

1|0
    0|0
  • Abi dış görüşünü geçtim iç görünüşleri kötü ya ben hayatımda bu kadar kaba, sevgisiz ve öfkeli bir toplum görmedim

0|0
    0|0
  • alakası yok. kendi kendine hakaret ettin. bence türk halkı olarak gayet iyiyiz, aslında ben müslüman olmayan birisinin yüzüne bakınca pek iyi görmüyorum belkide psikolojiktir

0|0
    0|0
  • Kendi adına konuş

0|0
    0|0
  • avrupali ve rus irklarina karsi malesef

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri yakışıklı değil Raskolnikov

0|0
    0|0
  • Yoo kendimi tipsiz görmüyorum