Tanımadığınız bir insanı arabanıza alır mısınız?

Tanımadığınız bir insanı arabanıza alır mısınız? Bugün eve gidicektim ve bizim oraya giden bir araç yoktu 2 saat boyunca durakta beklerken bir araba yanaştı bir genç kız hemen hemen benım yaşlarımda nereye gidiceksin dedi söyledim ikimizde aynı yere gidiyormusuz evi bizim apartmanın yanındaymış bindim saolsun götürdü. Yol boyuncada konuştuk dolu dolu cok pozitif bir insandı çok hoşuma gitti bu davranışı. Peki siz bu şekilde birini arabanıza alır mısınız?

Güncellemeler:
2ay Çoğu kişi almam demiş demekki cok iyi niyetli birine denk gelmişim hakkaten cok iyi kalpli biriymiş ya sayıları cok az bunuda burda bile görmüş oldum.
2ay guncel

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Hımmmm o kişiden kişiye değişebilir ne bilm efendi falan sa alırdım sanırım çünkü bnde araba beklemekten skılıyrm bir tanıdık geçerde alırmı acabağ die düşünyrm ama yoq

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cok kez aldim inan'ki yolda otostop cekeni.
    Birgun Pariste gezdim gece petrole girdim iki genc vardi bir sevgili cift. Amsterdam pankarti vardi ellerinde. Ve inan alddim onlari Bruksele kadar getirip tren stationuna indirdim sabah 4 gibi filandi.
    Sadece korkmuslardi Hizli gidiyordum.
    Ha ozeligi su oldu o yol boyunca 300Km sohbet iyi gecmisti.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 10

• çok otostop çektim, genelde hemen alınıyorum arabalara :D gerek kamyoncular ( sizin bildiğin gibi insanlar değiller, babacan muhabbet eden dayılar, ya da bana öyle denk geldi.) gerek öğrenciler, bunun biraz fiziksel olduğunu düşünüyorum. yani sakallı işid militanı gibiysen almazlar, ben beybi feys iyi giyiniyimliyim haliyle duruyorlar.

0|1
    0|0
    • 2ay

bende sakalda var da artık neye göre alıyorlar bilmyorum ama cok iyi oluyor ya

• Geçen 3 genci aldım evlerine kadar bıraktım

0|1
    0|0
  • almam

0|1
    0|0
  • seni izlemiş 2 saat pas vermemişsin sonra vazgeçmiş herhalde :D :D

soruya gelince almam :D

0|1
    0|0
    • 2ay

cok iyi biriydi ya, niye almazsın?

• 2ay

valla öyle :D adam ona rağmen yinede alıyor halada çok çektik otostop zevkli oluyor bir ara arkadaş anlatıyordu adam bizim arkadaşlara yavşamış bildiğin adamın kendi evinin önüne getirmiş bunlar ne eder edip kaçmışlar böyle tiplerde var karışık dünya :D

• 2ay

töbe töbe :D

• Hatunsa alırım

0|1
    0|0
  • Cinsiyetine göre

0|1
    0|0
  • Daha önce aldım çok

0|1
    0|0
  • alırım, en fazla öldürür. canı sağolsun