İnternetten ev arkadaşı ilanı bakmak mantıklı mı sizce?

Arkadaşlar İstanbul maltepede okuyacağım. Yurtların çoğu dolmuş kalmamış pek bende ev düşünüyorum 1500 tek başıma vermektense internet sitesinden ev arkadaşı bulup onunla çıksam olurmu sizce güvenilirmi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Valla biz 5 arkadaş kalıyorduk çok eğlenceli de oluyordu kolay da :) + 250tl kira veriyoduk hepimiz ailemden tek yaşıyorum diye aldığım 1.500üde karıyla kızla yiyordum :D

0|0
    0|0
    • 2ay

haha az değilsin :D nerde okudun

• 2ay

bende kocaelinin ilçesinde oturuyorum. Varya 1000 tlye burda dublex veriyolar kiralık :D

• 2ay

kocaeli de deniz varmıydı :D

En İyi Kız Görüşü

• Önermiyorum canım bu devirde yüzyüze tanıdığın insanlara bile güven olmuyor hele de internetten ev arkadaşı mı sana tavsiyem çok pahalı da olsa yurt veya apart bulmaya bak orda en azından güvenlik. falan oluyor şimdi internetten buldun bir kız cıktın eve neyin nesi olduğunu nerden bileceksin eve sevgili getirir ipsiz sapsız tanıdığı gelir yni her türlü pislik çıkabilir canım kız olduğun için söylüyorum kendini koruman gerek çok dikkatli olmalısın erkek olsa fark etmez onlar kendilerini korumanın bir yolunu bulur sana tavsiyem iyice tanımadan huyunu suyunu bilmeden kimseye güvenme

1|0
    0|0
    • 2ay

Tamam canım dikkate alıcam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Üniversitenin mesaj panosu da vardır oraya da bak. Aynı üniv. Olursa bir kız daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • mantıklı. yapmışlığım vardır.

0|0
    0|0
  • memnun olmuyorum mantıksız ıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...