İnsanlara mesleğine göre mi davranırsınız?

Ben çok karşılaştım bununla. Dışarda itibar göstermeyen insanlar hastanede peşinden koşuyor. Siz de öyle misiniz?

0|1
30|6

En İyi Kız Görüşü

• yoo insanlar kendini çok büyü görmemeli bence bu fetö olayı olmadan önce bir sürü kişi yüksek mevkilerdeydi fakat sonra noldu puf oldu. noldum demeyeceksin nolacam diyeceksin diye atalarımız boşuna dememiş bugün beğenmediğin adama yarın bir gün işin düşer tükürdüğünü yalamak zorunda kalırsın benim fikrim bu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır asla
    Elleri kirli ama ekmeği temiz insanlar tanıdığım konuştuğum
    Benimde ellerim kirli zaten sanayici adamız :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• doktor olup da şerefsizin en önden gideni olanını da gördüm; belediyede işçi olup da kimseyle kıyaslayamacağım iyi niyetle temiz kalpli insanlar da gördüm. tamamen ''insan olmak'' ile alakalı. bu yüzden mesleğe göre ayrım yapmıyorum. meslek dediğin insanın karakterini mükemmel hale getirmiyor maalesef

0|1
    0|0
  • Okumuş insan farklı oluyor doktor öğretmen vs bunlar saygınlık gerektiriyor ben meslek olarak görmüyorum onları

0|1
    0|0
  • Hiç öyle biri değilimdir. Staj yaptığım yerdeki teknisyen de " ilerde bizi gormezsin" diyor ama o cocukla irtibati kesmeyecegim.
    Tam tersi doktorlarla hiç anlasamam:) ego sahibi insanlari sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Hayır değilim

0|1
    0|0
  • Çok şükür değilim. Hangi meslekte olursa olsun karşımdakide insan. Kimin ne olacağı belli olmaz

0|1
    0|0
  • niye öyle davranayım ki işveren değilim ki cv sine bakıp değer vereyim çok saçma

0|1
    0|0
  • Hayir asla. Insanlari meslegine gore asagilamam. Ama laibayi bir sekilde seviyesizce konusursada bende ona gore davranirim.

0|1
    0|0
  • İnsanlara insanlik dereceleriyle yaklaşırım ve ona gore konuşurum aman bu doktor ogretmen polis (vs) ayrım yapmam. Tabiki makamına saygım sonsuz ama sohbetse gerektiği gibi olurum yani ha aç işsiz hada zengin doktor falan fark aramam

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayır✌ .

0|1
    0|0
  • Dürüst olalım. Birinin konumu var diğerinin yoksa kimse eşit davranmıyor. Kariyer sahibine ayrı bakıyorlar. Ama kimse gidip de bir adama çöpçü ya da işsiz diye kötü davranamaz davranmamalı.

0|1
    0|0
  • Hayır ya, ne olursa olsun o bir insan.

0|1
    0|0
  • sirf insanlarin bana meslegim icin iyi davranmasini ya da ayricalik gostermesini istemedigimden kolay kolay meslegimi soylemem onemli olanin meslek degil de karakter olduguna inanlardanim

0|0
    0|0
  • Hiç öyle huyum yoktur.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • karakterine göre davranış biçimim okumuş olupda bomboş yaşayan birine güzel davranıcak degilim..

0|1
    0|0
  • Hayır.
    Öylelerinden de haz etmem

0|1
    0|0
  • Asla.. insana insan olarak bakarım.. meslek,, statü,, yöre vss hiçbir şey etkilemez davranisimi..

0|1
    0|0
  • Hayır. Üslubu, diksiyonu ve vücut hareketine göre ayrım yapıp, ona göre davranırım.

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Bana oyle olacaginda bende oyle davranirim

0|1
    0|0
  • Karakterine gore

0|1
    0|0
  • Karakteri düzgünse, bana karşı saygılıysa mesleği umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Kişisel özelliğine göre

0|1
    0|0
  • Hayır yahu ne alaka? :)

0|1
    0|0
  • Evet meslek önemli

0|1
    0|0
  • bn hayır çoğu insan ewt

0|1
    0|0
  • Oyle ya meslegine gore davraniliyor saygin bir meslekse meslegin sen de saygi görüyorsun kotu birsey ama gercek bu

0|0
    0|0
  • İnsana karakterine göre davranmak lazım aslında ama bizde bu tam tersi.

0|0
    0|0
  • Öyle olmasını hiç istemezdim yapmamaya çalışıyorum ama ister istemez yine de kariyer sahibi olana davranışların değişiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kilit yerlerde tanıdığın olması iyi olur ya :) kıvırmaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • Asla. O şekilde saygı görmektende nefret ederim. Bana vasfım için yanaşan kişilerden korkarım. Benim için ne vasfı ne eğitim düzeyinin hiç önemi yoktur. Ki üniversite zamanında kaldığım devlet yurdunda çalışan tüm personellerle hala görüşüp konuşurum, candır hepsi benim için..

0|0
    0|0
  • Hayır kişiliğine göre davranırım

0|1
    0|0
  • Asla

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...