Bu konuşmadan ceza yermiyim sikayet etse beni polise?

Otobüste şort giydiği icin dayak yiyen kiz videosu paylaşmış birisi. Bende böyle tepki verdim polise gitse ceza yermiyim? Sohbeti caps almis cunkuBu konuşmadan ceza yermiyim sikayet etse beni polise?

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• bir kendine çeki düzen ver. Kimsenin ne giyimi ne kuşamı seni ilgilendirmez. Birisi yolda seni neden pantolon giydin diye dövse şikayet etmez misin ne olduğunu bile anlamadım ben mağdurum demez misin? Neden cinsiyet kadın olunca bakış acıları değişiyor. Şort giydi diye bir şey mi oldu yani? Sort giyip giymemekle hiç bir şey değişmez. Kapalı olsaydı çok namuslu olduğu anlamına mi gelirdi? Sen namusunu giyiminden mi anlıyorsun? Yahu her şeyi bırak bir adam bir kadına nasıl el kaldırabilir? Bu adamlığı sığar mi? Sende bunu desteklemişsin bravo sana. Şimdi bu attığın yazıları da gördüm en iyi avukatları tutup seni cezalandirtmazsam neyim

1|0
    0|0
    • 2ay

Tamamdır istediğini yap

• 2ay

Bu işleri senden daha iyi biliyorum düşünce özgürlüğüne küfür ve argo girince işler degisiyor

• 2ay

@erdiozgorr Senin gibiler hala yaşıyor ya çok acı. Kimse senin dinine inanmak zorunda değil kadın müslüman değil belki? Ne kadar kendi düşüncelerini ön planda tutuyorsun, cahilsin sen. Ayrıca erkeklerin nefsiyle kadınlarınkinin bir farkı yok! Erkekler (sen ve senin gibi olan cahil kesim) nefsine yenik düştüğünden oluyor. Sen ilerde karını da döversin öldürürsün de yazık be. He bu arada giyim tarzıyla baktırmanın alakası yok senin o sapık beynin böyle algılatıyor sana.

• 1- Kimsenin giyimi seni ilgilendiremez! 2- Kimse ne olursa olsun sırf kendi düşüncesine uymuyor diye birine şiddet gösteremez! 3- Cehenneme gidip gidilmeyeceği seni aşar, O Allahla Kişi arasındadır. 4- Çok cahilsin keşke sen linç edilsen. 5- O kadar müslümansan , bir kadına el kaldırmanın ne kadar günah olduğunu biliyorsundur (Bilmezsin sen) 6- Giyen suçlu değil, abaza olan suçludur eğsin kafasını çok görmek istemiyorsa bu biz kadınların linç edilmesini mi gerektirir? 7- SANAANEEEE!!

0|0
    0|0
  • Şimdi söveceğim olmayacak !

0|0
    0|1
  • Korkma Türkiye'desin ve erkeksin. Güvende olman için her şey tamam. Hiçbir şey olmaz. Aksine o kız bile ceza alır, hiç şaşırmam.

2|0
    0|0
  • inşallah eder ama etse de bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Herkes özgürdür düşüncesini savunmakta.. ancak bu saldırı ile olmamalı

0|0
    0|0
  • yemezsinde boyle demen nefreti arttirir yani dogru degil

0|0
    0|0
  • Keşke yesen ama yemezsin bunla mı uğraşcaklar

0|0
    0|0
  • Ceza alırsın diye biliyorum yakından ilgiliyim böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Keşke yesen ceza

1|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • yersin

0|0
    0|0
  • alırsın

0|0
    0|0
  • İnşallah yemessinde böyle demeseydin keşke sonuçta şort giymiş yani günah olabilir ama ne günahkar insanlar var hepsi rahat rahat gezebiliyoken bu kadına böyle davranılması saçma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...