Türk kızı niye böyle kızlar açıklaya bilir mi?

Beyler nerden başlasam bilmiyorum arkalarinin 2m havada olması mi, kendilerini Kleopatra sanmalari mi (en tipsizi dahil), size umut verip sonra hiçbirşey olmamış gibi devam etmeleri mi (bunu yazdigim için kalbin mi kırıldı gibi şeyler yazicak küçük beyinlilere sesleniyorum kirilmadi çünkü hiçbir kız benden ayrılmadı ya da böyle bisey yapmadı bu Türk kızlarının yaptığı bir davranış ondan yazdım), serseri it heriflere yüz vermeleri (yada başka birşey) efendi erkeklere yüz vermemeleri hatta asagilamalari (ileride efendi erkek istiyorlar shshhs) zengin kaslı yakışıklı erkek istemeleri ama kendilerinin hiçbir artışı olmaması (çok az bir kısmı güzel onlar da zengin koca peşindeki... Lar)
Bakın genelleme yapmayı sevmem ama gidisiniz hiç iyi değil 5 yıl önceki Türk kızı yla şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Ama herşeyin bir nedeni olduğuna inanırdı peki siz niye böyle kaş.. degistiniz?

Güncellemeler:
2ay Bu soru cok soruldu ve sorulmayan da devam edecek biliyorum ama günden güne umutlarim azaliyornytuk kızından yana.. cok yazık
2ay Güncel

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende söylediğin özelliklerin hiçbiri yok ne zengin erkek peşindeyim nede beni seven birini aşağıladım bir taraflarım havada değil tam tersine öz güven sorunum var ve sevince gerçekten seviyorum yani ama gerçekten sevdiğim içinde hep ben üzülüyorum Türk kızı diye genelliyosunuzya o özellikler bende olmadığı halde sırf Türküm diye beni de aşağılıyosunuz, Türk erkeklerinden böyle şeyleri hergün gördükçe bende Türk erkeklerinden umudumu kesiyorum, o dediğiniz özellikler olmasada hep ben üzülüyorum 😔😒😞

0|0
    0|0
    • 2ay

Diyorsunuzki onlar güzel giyiniyor açıklar çekiciler Vs. Ama ben mesela kendimş hiç özgür hissetmiyorum burda ailem giyimime karışıyor örneğin gitindiğim kıyafetler ne tarzımı nede kişiliğimi göstermiyor, her alışverişe çıktıgımda annemle tartışıyoruz insanlar böyle giyinirsen ne derler diye diye giydirmiyorlar Vs. Her yönden kısıtlanıyoruz banada ruslara verilen rahatlık verilse bende onlar gibi olurum ama şimdi benim suçum ne? 😒😒

En İyi Erkek Görüşü

• ozentılık hepsı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence ilk erkekler başlattı bu savaşı, sizin yüzünüze bakmayan yabancı kızlar için Türk kızlarını üzdünüz 😄 İlk siz bizi onlarla karşılaştırdınız. yok sarısınmıs yok mini etek giyerlermiş yok hemen verirlermiş. Biz de Türk erkeklerine gıcık olduk artık

1|0
    0|0
  • Erkegin de sucu var kizin da. Bende Turk erkeklerini cok elestiriyorum ama burda soru falan sormuyorum bir ise yaramaz cunku. Turk erkegini istemedigimden yabanci biriyle sevgiliyim mutluyum. Kim ne yapiyor umrumda degil. Eger siz de begenmiyorsaniz yabancilarla arkadas ya da sevgili olun. Cunku bu tarz sorularda soruya cevap vermek yerine "sanki senin annen Rus" gibi sacma sapan cevaplar geliyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Gelmedi de gelir zaten bunlardaki kafayla sağol gorusun için

• açık konuşmak gerekirse her ne kadar sorgularsanız sorgulayın hemcinslerimi ben bile anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Dizilerin gozu kor olsun. :/

0|0
    0|0
  • Türk kızlarını agzinindan düşürmeyin evet işte böyle aferin

0|0
    0|0
  • anlattığın birisii değiliim ama yine de cevap vereyim
    bu karakter meselesi aynı şeyleri başka bir ülkedede bulabilirsinn

0|0
    0|0