Türk kızı niye böyle kızlar açıklaya bilir mi?

Beyler nerden başlasam bilmiyorum arkalarinin 2m havada olması mi, kendilerini Kleopatra sanmalari mi (en tipsizi dahil), size umut verip sonra hiçbirşey olmamış gibi devam etmeleri mi (bunu yazdigim için kalbin mi kırıldı gibi şeyler yazicak küçük beyinlilere sesleniyorum kirilmadi çünkü hiçbir kız benden ayrılmadı ya da böyle bisey yapmadı bu Türk kızlarının yaptığı bir davranış ondan yazdım), serseri it heriflere yüz vermeleri (yada başka birşey) efendi erkeklere yüz vermemeleri hatta asagilamalari (ileride efendi erkek istiyorlar shshhs) zengin kaslı yakışıklı erkek istemeleri ama kendilerinin hiçbir artışı olmaması (çok az bir kısmı güzel onlar da zengin koca peşindeki... Lar)
Bakın genelleme yapmayı sevmem ama gidisiniz hiç iyi değil 5 yıl önceki Türk kızı yla şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Ama herşeyin bir nedeni olduğuna inanırdı peki siz niye böyle kaş.. degistiniz?

Güncellemeler:
Bu soru cok soruldu ve sorulmayan da devam edecek biliyorum ama günden güne umutlarim azaliyornytuk kızından yana.. cok yazık
Güncel

0|0
72

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...