Kusursuz olmak için neler yapabilirim?

Selam arkadaşlar bende biraz narsistlik var yani kendini sevme gibi şeyler.. bunların olması bencil biri olduğum ya da diğer insanları sevmedigim anlamına gelmiyor seviyorum tıpkı sizin gibi normal biri gibi seviyorum. Sadece kendimi daha çok beğeniyorum. Aseksuel gibi bisey oldum kızlara ilgim azaldı
(aseksuel kız veya erkeğe ilgi duymama durumu. kızlara ilgim azaldı diyince gey misin diyicek gerilere ithafen)

Biraz saldim kendimi ve geri kazanmak istiyorum. Arkadaşlar böyle bir sitede sizin de inanmadiginizi biliyorum ama bazen yakisiklilarda olabiliyor benim gibi. Her neyse soruya gelicek olursak kendimi kusursuz yapmak istiyorum dikkat edin kusursuz diyorum mükemmel değil çünkü hiç kimse mükemmel değildir.(doğmamış ve ölmüş kişiler hariç)

Her neyse soruyu şimdi daha iyi anladığınızı umaraktan yine soruyorum kusursuz olmak için neler yapabilirim?

Güncellemeler:
2ay güncelleme:

Slze hiçbir şey kanıtlamak zorunda değilim burası yardımcı olmak üzerine kurulu bir site ya yardim et ya da defol git bu kadar basit.
2ay Sizin o tv lerinizde izlediğiniz insanlar gerçek biliyorsunuz değil mi? hani bazen imrendiginiz yüzüne sözlerine hayatına.. Size benzemek zorunda değilim ve benzemiyorum da.
Soru basit neden bu kadar buyutuyorsunuz anlamıyorum.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kusursuzu amaç edinmelisin bunu kime desem, kusursuz insan yok der, bunu yapamadıkları için der, bence kusursuz insan ideale yakın vardır. fiziksel bir kusursuzluktan bahsediyorsan, okuma yazacaklarımı.
    psikolojik olarak kusursuz olman için, kırılamaz olman lazım, bunun içinde defalarca düşmen lazım, hayır illa da fizik diyorsan, doğuştan gelir o

0|0
    0|0
  • olamazsın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşim ne çabuk okudun sen öyle ya?

• 2ay

Potansiyelim var sanal olduğundan tanımıyorum beni ama soru gerçek

• 2ay

psikolojik sorunların var mı onun dışında

Yükleniyor...