Toplumda açık insanlar üzerinde baskı oluştuğuna inanıyorum. Sizce de öyle değil mi?

En son şort giydiği için dayak yiyen kadın da bunun bir örneği değil mi? Kimin ne giydiği umrumda değil ama bir baskı oluşuyor bence

Güncellemeler:
2ay Haksız mıyım
2ay Eeee

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• bir iki kendini bilmez baskı yapıyor diye toplum yapıyor diyemezsin, bence gayet rahatlar toplumda zamanla daha da normal karşılanıyor bence. asıl kapalılar daha yeni yeni baskılardan kurtuldu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• evet okudum onu ve çok üzüldüm toplumda hala kadınlar çirkin bir baskı altında ve bu daha uzun yıllar devam eder

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence de öyle.

0|1
    0|0
  • askı var mı yok mu bilmem ama sunu biliirim açık giyen ınsan milletin bakmasına laf yapamaz 2. cisi dinine bağlı gelmıyor bana elkbette namaz kılabilir bilemem ama namaz kılan adam açık giyinmenınde yanlıs oldugunıu bilir

1|1
    0|0
  • ülke %99 müslüman. %99 müslümandan %21 kadını kapalı desek, bunların %7-8 zaten köylerde ne olduğu belirsiz, neden kapandığını bilmeyen yarı kapalı açık insanlar, geri kalan %12-13 kişik grup ise sahiden kapanıyor peki soruyorum, %12 kişik gruba baskı yapmak mı daha kötü yoksa diğer %80 mi biraz mantıklı olun. bu ülkede asıl kapalı kadınlara kötü bakılıyor.

0|1
    0|0
  • ülkenin b. kunu çıkardılar... dinden imandan soğuttular beni.. hepsi parayla oynuyor.. en az 3 karısı var hepsinin.. ama millete gelince din iman diye ötüyolar mide bulantıları

1|1
    1|0
  • Açık ve kapalı insanlar üzerinde toplumsal baskı var

0|1
    0|0
  • var var evet

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki.

0|1
    0|0
  • Baskı mı ulke seriat ulkesi oldu coktan