Eşinizin kendini hadım ettirdiğini öğrenseniz?

Eşiniz size kendini hadım ettirdiğini söylese ve gerekçe olarak kendisindeki pedofili (sübyancılık) eğilimini gösterse (istismarcı değil sadece eğilimi olduğu için)

Eşiniz hakkında ne düşünürdünüz ve ne yapardınız?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaptığı düşünceli bişi olsada boşanırdm insanlar çoğalmak için evleniyor napim hadım olmuş kocayı.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eşinin s*kini daha görmemişmi?

0|1
    0|0
    • 2ay

Hadımda penis önemli değil, testisler alınıyor ve hormon ilaçları kullanılıyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• Keşke her pedofili eğilimi olan kişiler kendini hadım ettirse

0|1
    0|0
    • 2ay

Belki de bu eğilimlerinden bahsetmeden kendilerini hadım ettiriyor olabilirler.

• 2ay

En güzeli

• 2ay

Hadım libidoyu yok ediyor, fakat bu eğiliminin nedenini derinlemesine bulmak için psikoterapi gereklidir.

Pedofillerin bazıları bu eğilimlerini sapkınlık olarak görmüyor, bu yüzden ilk fırsatta istismar edebiliyorlar ve asla tedaviye başvurmuyorlar.

• Bosanırım napacam o adamı ben

0|1
    0|0
  • Tedavi şansı varsa evet ama asla kabullenmem piskolog falan bakarım asla terketmem

0|1
    0|0
  • o iş şeyde değil kafada biter zihniyeti bozuk herifi napim isterse şeyini koparsın

0|1
    0|1
    • 2ay

Bu eğilimi kendi seçemez, doğuştan nörolojik veya bir çocukluk travmasına bağlı yani nörolojik veya psikolojik.

• 2ay

beni ilgilendirmez diyeceğimi dedim

• 2ay

Kısaca zihniyeti pedofiliyi kabul eden/destekleyen bir kişi olsaydı zaten kendini hadım ettirmezdi.

• Kusura bakma da milletin çocğuna değil ileride kendi çocuğuna da eğilimi olur ve pedofili hastaları hadım değil idam edilmeli. Çünkü pedofili hastaları hiç iyileşmezmiş bir psikolog demişti o yüzden katil olmuştu.

0|1
    0|0
    • 2ay

Pedofilinin %100 tedavisi yok tedavideki amaç istismarı önlemek. Pedofillerin çoğunluğu için tedavi işe yaramaz çünkü tedaviyi kabul etmezler. Pedofillerin zaten çok azı tedaviye başvurur, bu kısmı için tedavi işe yarar (istismarcı olmaz en azından)

• 2ay

Hayır ben öyle biri değilim ama böyle bir eğilimim olsa tedaviye başvururdum ve eyleme dökmezdim asla.

• 2ay

Sevindim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...