Tarık Akan'ın ölümünden sonra bir siyasi parti sayfasındaki bu yorumlara ne diyorsunuz?

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanlar ya işte. Klasik müslümanlar.

2|3
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni türkiye bu işte
    Kodumun çomarları , arap sevdalıları

4|3
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• eee akp li kafası böyle yobazlıklara çalışır. fetönün totosunu yalarken bunlar tarık akan askere destek veriyor milletin gözünü açmaya çalışıyordu.

2|1
    3|0
  • Aristoteles'in " insan politik bir hayvandır" sözüne örnek oluşturmuslar.

2|1
    0|0
  • Onlar sanki kazık Çakacak dünyaya.

1|1
    2|0
  • İşte bu yüzden yerimizde sayıyoruz. İnsanı insan olduğu için değil de ortak görüşe sahip olmadığı için yargılayan toplumuz.

0|1
    1|0
  • adam fena solcu mu ne diye duymustum ondan yazmıslardır ana okulu flan vardı bunun taş anaokulu mu ne

0|0
    0|0
  • Bunlar yanacak cehennemde..

0|1
    2|0
  • Türkiye'de yaşayan bu insanlardan nefret ediyorum bende rteyi sevmiyorum ama ölse böyle şeyler asla düşünmem söylemem Allah taksiratını affetsin der geçerim. Nefret dolu 2 ayrı grup var ve çok yazık ülkeyi değil onu yöneteni veya onun siyasi görüşünü daha çok önemsiyoruz keşke ülkemizide bu kadar önemsesek.

0|0
    0|0
  • Şu tek düze insanlar ve onların herkesi de kendileri gibi tek düze hale getirmeye çalışmaları! Herneyse de bu bugün yazılacak şey mi? Ayrıca fikirlerde mutlak doğrudan söz edilmez, herkesin doğrusu kendinedir ve kendincedir.

0|0
    0|0
  • Saygısızlık

0|0
    0|0
  • terbiye ve edep yoksunluğu böyle bir şey işte

0|1
    0|0
  • Ülke hainlerden yavas yavas kurtuluyor neden zorunuza gitti

2|0
    4|3
    • 2ay

Atatürkçüler ne zaman hain oldu

• 2ay

@TSKmensubu buyur ismim bu

• 2ay

Eyvallah bende umutsuz sürekli sizin gibileri elestiriyorum gormüssundur

• Dogru demisler.

1|0
    3|6

Erkekler Ne Diyor 17

• Kendi siyasi görüşünde olmayanları insan yerine koymayanlar en aşağılık hayvandır.

2|4
    2|0
  • seviyesizlik bu bence

1|1
    1|0
  • Kendilerinin ne şekilde öleceğini bilmeyen bir avuç cahil sürüsü rte yardakçısı müslüman geçinen başı bozuk sürüsü ölüye bile saygısı olmayan müslüman bozuntuları
    Ne olursa olsun gerçek bir mümin ölen bir kişinin ardından bu tarz ifadeler kullanmaz varsa bir günahı çeker kimsenin haddi değil ölmüşün arkasından konuşmak
    Bu tipler kıyamet gününde domuzdan bile aşağı varlıklar olarak nitelenen bahsedilenler var ya bunlar onların ta kendisi işte müslüman geçinen yezidin muaviyenin çocukları bunlar..

0|0
    0|0
    • 2ay

Hz Muhammed SAV efendimiz kafir için bile dua etmiştir.
      Bunlar sanki ondan daha çok mükemmel bir konuma sahipmiş gibi bu tarz çirkin söylemlerde bulunabilecek kadar cibilliyetsiz şahsiyetsiz insanlardır.
      Peygamber efendimiz derki her kim ölmüş bir kişinin günahlarını gizler ise gerçek mümin o dur der her kim Allahın yarattığının üzerinde yaradanın iradesine müdahele edercesine yakıştırmalarda bulunursa Cenabı hak onun ateşinden alır konuşana ekler der bir ayeti kelimede Hayatında bir kez olsun kuranı açıp okumayanlar..
      İnsanların akıbeti üzerine söz söyleme gafletine düşüyorlar yazık ki ne yazık
      İslam kesinlikle böyle bir inanç sistemi değil, bu mantıkta olan biri için ötesi karanlık ve dipsiz bir kuyudur kelanlı düştüğü kuyudan dahada beter dipsiz bir kuyu Allah cahil kullarından etmediği için binlerce kez şükür ediyorum.
      Bunlar için azap günü çok çetin olacaktır..
      Yaradanın iradesine müdahele ettikleri için Allah hidayet versin gönüllerine merhamet düşürsün diyorum.

• 2ay

Şüphesiz ki onun mağfireti boldur

• Cenneti cehennemi Allah bahşeder. Kullar ancak rahmet okur o da isterse. Gerisi şirktir. Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum

1|2
    0|0
  • Bunlar dinle siyaseti değil, sanatla siyaseti bile ayıramıyor. Tanrı şunlara biraz yardım etsin.

2|1
    2|0
  • Ciddiye almamak lazim. Onlari ciddiye alip vasif yuklemek bile cok.

1|1
    2|0
  • Sahte Müslüman ve insan şeklindeki yaratıklar.

1|2
    2|0
  • MEKANİ CENNET OLSUN ADAM GİBİ ADAM

1|1
    1|0
  • Hangi sayfa o versnee linkini bir söveyim şunlara

1|1
    1|0
    • 2ay

Bilmiyorum ama akp fan sitelerinde var

• Böyle insanlari gördükçe insanligimdan utaniyom yazik gercekten sanki kendileri bu ülkenin asıl kahramanlari yazik size yazik birakin artik koyun olmayi bir cobanin pesinden gitmeyi birakin özgür dusunun siz boyle yaptikca insanliğiniz kayip gidiyor birakin artık insanı dusuncesiyle yargılamayı insani insanlığıyla yargılayın ve unutmayin bu ülkeyi en çok seven devrimcilerdi bu ülkeyi en çok seven denizlerdi, mahirlerdi, kemallerdi, yilmazlardi, tariklardi...

0|0
    0|0
  • haketmiş bence ne olursan ol düşman kazanmıycaksın arkadaş!!

2|0
    1|3
  • tarık akan kadar taş düşmesin başınıza e mi

0|1
    2|1
  • Dindar geçinen kesimin ahlak ve vicdan yoksunluğu olduğunu düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Topragi bol olsun.
    Tarik akan kimsenin inancina giyimine saygi duymadi laf etti bu laflari etmektede o insanlara ses cikarmamak lazim.

0|0
    0|0
  • Malum kesim oldugu yorumlari okumadan anlasiliyor.

0|0
    0|0
  • Rabbim C C Rahmeti ile muamele eylesin, inşaallah imanlı gitmiştir.

0|1
    0|0
    • 2ay

İşte gerçek bir mümine yakışan budur..
      Helal olsun.👏👏

• 2ay

@NesliTükenmişErkek Teşekkür ederim kardeşim. Ben şahsen, kadın erkek tüm inanmış, iman etmiş cümle ÜMMET-i MUHAMMED' in Cennete girmesi taraftarıyım. Peygamberimiz (sav) Ümmetim, Ümmetim diye mübarek gözyaşını akıtmışken, O Ümmetten her hangi birinin Cehenneme girmesini temenni etmek ne haddimize...

• 2ay

Rica ederim kardeşim bende teşekkür ederim
      Kesinlikle

• doğru söze ne denir :D :D

2|0
    1|4
Yükleniyor...