Dış/iç güzelliği mi? Sizce hangisi?

Ya arkadaşlar çoğu insan tabi ki iç güzellik diyecekte sakın yanlış anlamayın iç güzellik ayrı bir şey de benim görüşüm bir kız da yanına yakışacak be olması gerektiği gibi yanına yakışmayan bir kızın iç güzelliği olsa ne olur ki. Ayrıca kesinlikle şu konuyu da açmak isterim ki ; çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır !!!

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• İkiside önemli biri olmadan diğeri eksik oluyor olmuyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar iç güzellik derler, tipini gösterirsin hoşuna gitmeyen bir tip görünce engel atarlar. halbuki tipte çirkinlik yok. bu kadar iki yüzlü varlıklar görmedim ben. Onu geçtim yiyorsa eşit şartlarda kapışsınlar. suratlarında bir kg fondoten ama erkekler doğal hiçbişey sürmez. ona rağmen kadınlar tarafından hep ezilir erkekler.
    Boşuna cehennemin çoğunu kadınlar oluşturacak denmiyor. Allaha şükürler olsun.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir insanın dışıyla ağzını ve düşüncelerini duyana kadar ilgilenirim. Ondan sonra güzelliği beş para etmez :) ve ben baya güzel insanların içinde yaşıyorum.

0|1
    0|0
  • Klasik sorularınız baydı.

1|2
    0|0
  • önce tipine bakarsın, sonra içine bakarsın, sonra tekrar tipine bakarsın.
    zeka uyumu yoksa tipin önemi yok, fiziksel uyum yoksa da zekanın önemi yok.

0|0
    0|0
  • Ikiside onemli

0|1
    0|0
  • iç ya

0|0
    0|0
  • Önce iç güzellik tabi ama dış güzellik de önemli

0|0
    0|0
  • bir insanın dış görünümü beğensem de asıl sevdiğim kalbidir, karakteridir. O da yoksa soğurum zaten. Yakışıklılığının da bir anlamı kalmaz sadece tiple olmuyo yani.

0|0
    0|0
  • Aradaki boşluk

0|0
    0|0
  • düşüncencen çok güzel ama iç güzellikte önemli be dışı güzel olunca pek işe yaramıyo o

0|0
    0|0
  • İkisi de

0|0
    0|0
  • İkiside içi daha ağır basar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tamamıyla dış güzellik, iç güzellik sonradan kuponla alınmış gibi geliyor. Pek takmayın bence böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • doğru söyledin hangi kız benim bok suratımla tıfıl boyumla ilgilenir ki?

0|0
    0|0
  • Dış güzeliği olmayanlar iç güzelik arar cvplarıda o yönde olur ama yanlış gönülün neye konacağı belli olmuyor bokda olabilir

0|0
    0|0
  • kalp guzellıgı bence

0|0
    0|0
  • Benim için mimikleri onemli sevimli olmasi lazim bir de içi güzel oldumu efsane olur :)

0|1
    0|0
  • İç güzellik

0|0
    0|0
  • Dış ve iç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...