Kızlar, Yakışıklı değilim ama idare ederim. Genede yalnızım. Çare?

Merhaba, 22 yaşında askerliğini yapmış. Bilgisayar programcılığı yapan, müzikle ilgilenen, kozmos belgeselleri izleyen bir adamım. İşimde gücümdeyim. Siz kadın olarak ne arıyorsunuz cidden? Samimiyetin kitabını yazıyorum, çünkü gerçekten konuşmak istiyorum mesela karşımdaki kadınla. Fakat sabah uyandığımda ne mesaj bildirimi, ne facebook beğenisi.

Eskiden gayet tabi bir çevrem kız arkadaşlarım ve normal dostlarım vardı fakat maalesef şu an boyut değiştirdiğim için yok hiç biri.

Sanırım çevre edinmiyorum. Ne bileyim iş çevresinden düzenli olarak görüşebileceğim bir bayan falan yok sanırım ondan böyle. Gösteremiyorum kendimi galiba. Bunun çaresi nedir bayanlar? Bir erkekle düzgün bir ilişkiye başlamak için hangi şartların tamamlanması, uygulanması gerekir?

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bu boşluğunun derin bir sebebi olmalı. sebebin ne bilemiyorum ancak senin sabrını biraz zorlaman gerekiyor. Kaderine 5 kala bırakma umudunu. Yakın zamanlarda muhtemelen beklediğin bir hareket ile bu yıkık düşünce kentinden uzaklaşacaksın.

-Bir His..😆😊

0|0
    0|0
    • 2ay

Hislerine güveniyorum ve kesinlikle öyle. Bir kıvılcımla her şey değişecek. Karanlıkta farketmek kolay olacak kıvılcımı.

• Arasalım

1|0
    0|0
Yükleniyor...