Hayatlarında ilk kez balon gören bu Afrikalı çocukların inanılmaz sevinci hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sahip olduklarımızın değerini ne kadar biliyoruz? Hayatlarında ilk kez balon gören bu Afrikalı çocukların inanılmaz sevinci hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haberin videosu;

1|1
18|6

En İyi Kız Görüşü

• Sen de trityum görsen inanılmaz sevinirsin. Ama Bil gates in klozet kapağı trityumdan. İnsanoğlu hiçbir zaman var olanla yetinmemiştir yetinmez. Hep daha iyisini ister sahip olduklarını değil olamadıklarını görür.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bana inandırıcı gelmedi

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Adaletsizlik bu dünyada başlıyor.

1|0
    0|0
  • Küçükken bir tanidigin düğününde disaridaki baloncu sana iki tane soru soracagim bilirsen istediğin balonu bedava vereceğim demişti ve almistim, o an temsili olarak boyle gorunuyordum herhalde :D

0|0
    2|0
  • Tarifi olmayan bir mutluluktur onlar için.. isyan edip beğenmediğimiz şeyleri bazı insanlar hayal bile edemiyor neyazikki😏😏

0|0
    0|0
  • Duygulandım...

0|0
    0|0
  • Çok tatlılar ya🙈

0|0
    0|0
  • Gerçek mutluluk

0|0
    0|0
  • Çocuk olmak böyle birşey işte.. Rabbimin en güzel emanetleri..
    Ne güzel görünüyorlar..

1|0
    1|0
  • Herkese bir tane verseler daha iyi olurdu çocuklar bir birini ezmiş :D çok masumlar ya

0|0
    0|0
  • Çocukken değer vermediğim her oyuncağım için ayrı ayrı utanıyorum..

0|0
    0|0
  • Bu görüntüyü açıklayabilecek tek sözdür;''Unutma senin yaşadığın hayat başkalarının hayali olabilir..''

0|0
    2|0
  • Çok güzel bir görüntü insan Mutlu oluyor 😌😌😌😊😊😊🙏🏻

0|0
    0|0
  • Siyah bir dünyalarının içinde ( siyahtan kasıtım asla tenleri değil, zorlu hayatlaridir) renkli sevinçlere herkesin ihtiyaci olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ya o kadar mutlu oldum ki şu an 🤗 harika bişey işi insanlar iyiki varlar yüzlerindeki gülümseme herşeye değer

0|0
    0|0
  • hayatın adaletsizliği ve acımasızlığı sadece..

0|0
    0|0
  • Yazık ya

0|0
    0|0
  • Gercek mutluluk 💟👏💕

0|0
    0|0
  • İnNılmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• mutluluk paylaştıkça artıyor..
    bu açık..

0|0
    0|0
  • ne kdr guzel bir duygu..

0|0
    0|0
  • Varlık içinde olup ne çok şikayet ettiğimizi anladım.

0|0
    1|0
  • Valla duygulandim.. benim yeğenime telefonumu veriyorum oyun oynasin diye beğenmiyor oyunları. ... varlığın değerini cocuklarimiza kucuklerimize ogretemiyoruz maalesef...

0|0
    0|0
  • İnsanlık öldü mü? Evet ölmüş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...