Erkeklerde 29 yaşında askerlik?

Merhaba, erkek arkadaşım 1988 Haziran doğumlu. İkimiz de üniversite üçüncü sınıftayız, aynı bölümdeyiz. Başka bölümü bırakıp gelmiş bizim bölüme. İnternetten bir şey okudum, 29 yaşında hala üniversite okuyan erkekler ders kaydı yapamıyor, hemen askerlik altına alınıyorlarmış. Doğru mudur, doğruysa her erkek bilir mi bunu, yani sabahtan beri aklım bunda insan sevgilisine seneye askere alınacağım demez mi? yardım edersenz çok sevinirim. 😔 😔

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Diğer yorumlara baktım arkadaşım, söylenenlerin hepsi yanlış. Arkadaşın okulu bitirene kadar asla bir şey olmaz. Okulu bitirdikten sonrada iki yıl tecil etme hakkı var, bu hakkı asla çiğnenemez. Artık eskisi gibi asker kaçağı diye gelip alma diye hiç bir şey yok, en fazla para cezası alır. Asker kaçağı dahi olsa, eline kağıt verip artık gel derler :) Zorla alıkoyma diye bir şey yok. Hiç bir şekilde korkma, için rahat olsun. Daha dün bu konuyla ilgili rütbeli asker arkadaşlarımla konuştum ve bu konuyu çok iyi biliyorum..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim sevgilim bedelli askerlik yaptı hatta 15 bine mi ne düştü diyordu yok mu 15 bin?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana Ocak doğumlu olsaydım yararlanabiliyordum ama ay farkından yararlanamıyorum demişti

Erkekler Ne Diyor 4

• evet öyle jandarmalar kapıya dayanır :D :D :D

0|0
    0|0
  • 29 yasini doldurmusssa yapcak birsey yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani seneye haziranda 29u dolduracak ne zaman alıyorlar askere, zamanı falan var mı şu zaman alıyoruz gibi

• 2ay

Doldurdugu zaman hemen aliyolar hak falan tanimiyolar bizim arkadasta vardi yuksek yapiyodu aldilar direkt

• Derdest ederler yakinda

0|0
    0|0
    • 2ay

Ve ben böylesi önemli bit şeyi onun ağzından değil tesadüfen internet sitesinden öğreniyorum.. Kolundan tutup götürdüklerinde öğrenecektim galiba.. Teşekkürler

• Aynen öyle askere gidicek mecbur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...