Renkli gözlü erkekler ne tarz kızdan hoşlanıyorsunuz?

Tabikide :) Kara kaş kara gözlü erkeklerde söylesinn 😇😇
Ve kızlar siz?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kara kaşlı kara gözlü, güzel ahlaklı, 165-171 arası boyu olan, 50-60 arası kilosu olan, namazını kılan, olgun karakterli, huzur veren ve hayırlı eş olmaya aday kızlardan hoşlanıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Renkli gözlü erkek sevmem. Bana kadinlara özgü bir şey gibi geliyor. Tanımlıyorum kahve göz, koyu kahve saç, buğday ten, beyaz dış, kalın dudak, 3 numara saç, 185 190 arası boy istiyorum eğlenceli ve zeki de olsun ciliz olmasın baklavasıyla ovunmesin yaptiramiyoruz değil mi :'(

1|0
    0|0
    • 2ay

Sen çok yanlış gelmişsin. Sanayiye git orda toplasınlar. Boşuna burda heba etme kendini😀

• 2ay

İstemiyorum yeşil ulen kardeşim gibi haha teşekkür ederim bu arada

• 2ay

:D bendede o takıntı var ya kardesim gibi dursun birbirimize benzeyelim takintısı

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgilim renkli gözlü 😀 bende renkli gözlü erkek sevmezdim iy derdim ama 4 senedir hayatımda:)

1|0
    0|0
    • 2ay

Allah mesut etsin :) ben severim aslında ama kendime yakiştirmam mavi gozlu erkekler biras itici geliyor o kadar ama tercihen koyu kahverengi tabii

• 2ay

Bende mavi gözlü öyle görüyordum allahdan yeşil gözlü ama 😁 teşekkür ederim canım:)

• 2ay

😀 yeşil goz candır güzeldir. Yakişirsiniz bence çok
      Rica ederimmm

• Kumral, renkli gözlü erkekler favorim

1|0
    0|0
  • @Yiddish söz senin 😊

1|0
    0|0
  • Ben renkli gözlü erkek severim çocuğumuzda renkli gözlü olsun😀

1|0
    0|0
  • o değil de kara gözlü erkek severim deyip gidip ela gözlüme aşık oldum ya la

1|0
    0|0
    • 2ay

😂😂 ya o herkese oluyor banada oldu

• 2ay

gönül kimi severse güzel odur diye boşuna dememisler 😂

• 2ay

Kesinlikle :) çok doğru söylemişler

Yükleniyor...