Arkadaşlar yardımcı olun?

Bundan 4 sene önce facebookta okey de bir kızla tanıştık adı Başak Hilal Öztürk. İsmini rahatça vermemin sebebi hiç bir sosyal medya da ya da internet te en küçük bir iz yok. Sonra Burak derin ve merve karakuzu diye arkadaşlarıyla tanıştım İzmir bornova da oturuyorlardı gene aynı sebepten isim veriyorum. Neyse ben bu grupla her gün konuşuyordum muhabbet ediyordum sonra küçük bir tartıştık. Face twit filan herşeyi kapadılar 5 6 arkadaştı bunlar. Ve 3 yıldır bir kere bile en küçük izlerini bulamadım internette hayır asıl sormak istediğim şu. Ben şizofrenlik mi yaşadım o ara çünkü şaka gibi yani ya da gerçekten 3 4 yıl bir insan sosyal medya ya da hiç bir yerde hiç takılmaz mı? Sizin böyle arkadaşlarınız var mı? Biraz uzun oldu ama kafayı aşırı taktım

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• sadece snapchat kullanıyorum
    başka sosyal medya hesabım yok

0|0
    0|0
    • Ama işte bir yerde varsın bir yerde zaman geçiriyorsun burada ve snap te bunlar hiç yok

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• bir dümen cevirmislerdir, ya da ceviriyorlardir..😳

0|0
    0|0
  • Faketirler belki

0|0
    0|0
  • isimleri gerçek değil belki

0|0
    0|0
    • Ama hiç birisinin mi olmaz. Ama bu olasılığı düşünmemiştim. Ama bir insan bu kadar yalanla yaşayabilir mi

• yaşananlar var benim çok yakın bir arkadaşım kendini uzun bir zaman başka bir isimle tanıttığı bir çocukla konuştu resimleri başka bir kıza aitti sonra bir gün kesti konuşmayı o konu orda kapandı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...