türk kizi türk erkeği̇ di̇ye ayrimcilik yapmanizdan biktim?

Yok Türk kızı Kezbandir yok Türk Erkeği aldatır yok Türk kızı çirkindir Türk Erkeği çapkindir yetmedi mi? Sırf karşınıza çıkan basit insanlar yüzünden kız ve erkegi saçma yerlere koymanizdan bıktım. Bu kız veya erkek olmakla alakali değil bu tamamen karakter meselesi beyninize sokun artık.

2|1
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bir bilseydi bu ülkenin insanlari, yurt disindaki yabancilar nekadar begeniyor, türk kizi da erkegi de. Türk kizi güzeldir, icten sever, Türk erkegi de ayni.
    Geri kalanlarin zaten karakteri yok, kimse ögretmemis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanların algısına oturmuş artık ama bu işi bu seviyeye getiren çoğunluğun dalga dümen yaşaması başka bişey değil

2|0
    0|0
  • Türk kızı kezbandır, trip atar, çok şey ister, sevmeyi bilmez belli bir süre sonra soğudum der. :D yalan mı?

0|0
    2|0
    • 2ay

Karşına çıkan basit kızlar yyüzünden bütün herkesi aynı kefeye koyman çok saçma. Bütün kızları tanıdın mi da herkesi genelliyorsun?

• 2ay

Tanımadığın biriyle tanışmak gerek zaten. Ayrıca tanışmak istemiyorsa; üzgünüm ama sevgilim var gibisinden bahane uydurabilir

• 2ay

Bahane uydurmak zorunda değiliz hayır kusura bakmayın dememiz yeterli. Sen hala söylemedin senin kız kardeşine gelip deseler kız kardeşin tanışsa abi bir çocukla tanistim bugün yoldan geçerken dese aferın kardeşim iyi yapmışsın mi diyeceksin?

• ben de bıktım

2|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon derin nefes al

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın öyle

2|0
    0|0
  • Ben bıkmadim

0|0
    1|0
Yükleniyor...