Toplumun yapmış olduğu davranışların hangisinden şikayetçisiniz?

Metrobüste oturabilmek adına önündeki çocuğu bile ezerek koşarak oturan insanlardan nefret ediyorum. Dün denk geldim bir kadın 50 yaşlarında kardeşlerim önünde duruyordu kadın kollarını iki yana açarak kimsenin geçmemesini sağlıyordu çocukların üstünden atlayarak gitti oturdu. Ne bu savaşlar? Siz nelerden rahatsız oluyorsunuz?

0|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• keşke tek derdimiz bunlar olsa...

müslüman halkların hepsi kavgacı.
    huzur batıyor gerçekten onlara!
    ben sadece bu toplumun değil, genel olarak tüm müslüman toplumların davranışlarından memnun değilim açıkçası...

çünkü okumuyorlar, üretmiyorlar ve sadece kavga ediyorlar. bulundukları yeri cehenneme çeviriyor sonra ağlıyorlar.
    amaçlarına ulaşmak için her yolu mübah gördüklerinden vatan hainliği yapmakta beis görmüyorlar.
    sürekli tek amaçları çevrelerini ve ülkelerini değiştirmek, devrim yapmak, kan dökmek ve değiştirmek istedikleri şeyler doğru değil. ideolojik anlamda kolayca zehirlenebiliyorlar. zehirli fikirleriyle çevrelerine ölüm saçıyorlar. sürekli düzgün işleyen sisteme saldırıyorlar. onlar için önemli olan şekil tabi. işlevleri düzgün olan sisteme kim saldırır? size faydalı olan devlet, ekonomi vs... kimse değil mi? ama ortadoğulular yapıyor işte... onlara göre türkiye = dinsiz ve laik
    ama gayet yaşanası bir ülkemiz vardı değil mi? şimdilerde değişiyor işte... tam ortadoğulu bir devletimiz var. halk bu devletten faydalanıp onu güzelleştirmek yerine şeriatçı, baskıcı bir rejim getirdi...

ben hep derim:
    hayat, ideolojiler için ölmeye değmeyecek kadar değerli.
    hayat, mermilerin içinde bir ömür geçirip kendini boş işler için feda etmeye değmeyecek kadar kısa...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok çabuk nefret eden, çok çabuk gaza gelen bir toplum. Bir şeyi araştırıp öğreneyim demek yerine ne duyduysa ona inanan, dini ve ahlâki değerlerinin sömürülmesine göz yuman, kendi yerine düşünülmesine alışmış, tanımadığı hiçkimseye saygı duymayan bir toplum. Genelinden bahsediyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bankada normal sira numarasi aldim, benden sonra gelen 10 kisi benden once isini halletti ve gitti. Neymis efendim banka musterisiymis.
    Bekledim siranin gelmesini sabirla. Sira geldi, sordum biz insan degilmiyiz diye?
    bir ton ivirzivir laf etti, tamam dedim 300.000 nakit yatiracak ve hesap actiracaktim yapmadim. Sizinle bir daha asla gorusmeyelim dedim carptim kapiyi 😎

2|1
    0|0
  • Batı özentisi ergenlerin ya da ergen akıllıların İslamiyetle, kutsallarla ve atalarımızla ilgili hoş olmayan tutum ve davranışları

1|0
    0|0
  • Herkesin çok meraklı olması.. sürekli birilerini izleme ayı gibi bakma durumu.. geçen yanlış bir yola girdim dönüyordum yanımda malın biri belirdi beni izliyormuş burdan diyor yol var... sana ne lan canım işine baksana.. kadına kıza bakmalar sürekli ahlak bekçiliği.. nefret ediyorum böyle insanlardan.. size ne lan milletten... hayvan gibi bakma illa o kişi hakkında bişey öğrenmeye çalışma...

1|0
    0|0
  • toplu taşıma araçlarında yaşadıklarımın %70'i miğde bulandırıcı zaten, anlatmama gerek yok. bunların yanısıra dinci-dindar değil- davranışlar, kitap okuyanların karalanmaya çalışılması (kitaba o kadar para verilir miymişmişmimşmşmşm), karşıt görüş ve inançlardaki herkesten nefret etmememiz...

ohooo, say say bitmiyor ki.

1|0
    0|0
  • Ülkede sıraya girme ahlakı yok hastaneye gittiğimde en şikayetçi olduğum olay

1|0
    0|0
  • İnsanların hayatına karışanlardan şikayetçiyim.

0|0
    0|0
  • herkezin artist olması millete tepeden bakması en iyi benim kral benim en güzel ya da en yakışıklı benim diyip karşı tarafa gereken önemi ve saygıyı göstermemesi

1|0
    0|0
  • Başkalarının özel hayatlarına yaşam biçimlerine burnunu sokan bağnazlardan şikayetçiyim.

1|0
    0|0
  • toplumumuzun her şeyinden nefret ediyorum sevdiğim belki 1-2 tane özelliği vardır ama sevmediğim yüzlerce binlerce özelliği var ve dünyanın en rezil en aşağılık milletiyiz keşke tepemize yüzlerce atom bombası atsalar da dünya kurtulsa bizden o derece iğrenç bir milletiz

0|0
    0|0
  • Madem İstanbul'da yaşıyorsun bunlara takılma İstanbul insanı hayvani ve vahşi bir hayata zorluyor toplumun düzeltilmesi için eğitim Lazım İstanbul'a gelene büyükşehirde yaşam ve toplumsal kurallar dersi verilmeli

0|0
    0|0
  • Sorgulamamak , konuşmamak , ön yargı.

0|0
    0|0
  • Toplum olmaktan şikayetçiyim.

0|0
    0|0
  • Malmış bu kadın

0|0
    0|0
  • Toplumumuzu seviyoruz

0|0
    0|0
  • insan olmamak icin calismiyorlar

0|0
    0|0
  • Bu kadar yobazla ayni ulkede yasamaktan sikayetciyim

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkeklerin pis pis bakmasi

2|1
    0|0
  • Her olaya dini karıştıran, kendini mükemmel müslüman görüp diğerlerini eleştiren, Türk olmaktan başka her şey olan bkz;Arap, Avrupalı yobazlardan nefret ediyorum. Biliyorum bu davranış sayılmaz ama söylemek istedim.

1|0
    0|0
  • Ön yargı. Saygısız çağdaş görünümlü cahiller. Umarım düzelirler

1|0
    0|0
  • Önyargılarından ve hiç görmemiş gibi bakmalarindan rhatsizim

1|0
    0|0
Yükleniyor...