Ailemi nasıl ikna edebilirim?

Merhaba arkadaşlar hayatım boyunca hep koşucu olmak ya da farklı bir sporla ilgilenmek istedim ama ailem hiçbir şekilde buna izin vermiyor. Ne yapabilirim? Sizce kendi başıma yapsam onlara söylemeden iyi olur mu? Nasıl ikna ediceğimi de bilmiyorum.

0|1
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu senin hayatın istediğin şeyin peşinden koş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yetenegin vardi belki, yazik oldu. kendi basina yaparsan bir gün mutlaka ortaya cikacak ve gizli yaptin diye sirf yine izin vermiyecekler. Ailen niye istemiyor ki? istersen "kilo verme" amaciyla kosmaya baslarsin, biraz güclenmek istedigini söylersin, öyle böyle belki baslarsin ilkten. Biraz ilerleme hirsi gösterirsin, bu kafaya takti derler, baya kosmaya alisinca istersen tekrar istersin ailenden kosucu olmak icin destek. Cünkü kendileri de görüyor, bir yere kendin vardin artik, niye denemesin, olabilir yani.
    Baska bir yöntem aklima gelmiyor, ailen niye bu hedefini onaylamiyorsa ona bagli biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• potansiyelin çok fazla değilse hiç zorlama.

0|0
    0|0
  • İkna etmen zor.

0|0
    0|0
  • Öyle sorular soruyorsunuz ki nasıl ikna edeceğini sen bilirsin. İkna etmek tamamen psikolojik insan karakterlerinin analizine dayanır ona göre strateji geliştirirsin !! Bu yüzden sen bizden aileni daha iyi tanırsın tek diyebileceğim uğraş vazgeçme gece gündüz aynı konuyu aç

0|0
    0|0
  • İkna etmene gerek yok. Yarışmalara katıl kendin. Başarılı olursan mutlu olacaklardır.

0|0
    0|0
  • kendi başına bişeyler yapmaya çalışma bence çükü en güzel yerinde kursağında kalır. konuşmayı dene ısrarcı ol vazgeçmeyeceğini anlamalarını sağla

0|0
    0|0
  • hem koşucu ol hemde oku

0|0
    0|0
  • Konuşarak ikna et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne ıkna etmeye ugrasıyosun.. Hayır mı dedıler. Çok mu ıstıyosun. Izın vermıyorlar mı. O zamannnn gızlı yap. Bu hayat senın 1 kere gelıyorsun ve ıstedıklerını etmezsen bır sure sonra pısman olada bılırsın olmayada yasanmadan bılınmez o yuzden yap kesınlıkle...

0|0
    0|0
  • Gercekten icin de boyle bir spor aski varsa, sakin pes etme. Onlardan gizli de yapma, dusuncelerini önlerine sür gerekirse sert bir tavirla... umarim basarirsin. Ama neden izin vermediklerini anlayamadim, hangi insan cocugunun spor yapmasini istemez ki?

0|0
    0|0
  • Ülkem vatamım için bende Marşını bağrağımı milyonlar önünde gurur ile okutmak istiyorum
    lütfen bana destek olun dersen yumuşayabilirler benim ailem izin verir yani

0|0
    0|0
  • Artık çok geç, küçük yaşta başlanıyor olamazsın.

0|0
    0|0
  • Bence yap kendi basina ve basarilarini gordukce etkilenirler

0|0
    0|0
  • bence ailem derken annemi ikna ederdim ilk once oda bir yolunu bulup babami ikna ederdi diye dusunuyorum yani ikna konusunda ben cogu zaman annemle konusurum bence sende oyle yapmalisin canm basarilam ♥

0|0
    0|0
  • Nerede koşacaksın yani koşuya girmek için

0|0
    0|0
  • Bende yüz modelliği yapmak istiyorum ama izin vermiyor ailem 😂😂😒😁 yapıcak bişry yok

0|0
    0|0
  • İzin vermiyorlarsa gizli yap.

0|0
    0|0
  • Senin aileni tanımıyoruz ki bu konuda yardımcı olamam ben

0|0
    0|0
  • Konuşarak ikna edeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...