Aile baskısı yaşıyor musunuz? Kararlarınızı etkiliyor mu?

Ben yaşıyorum ama elimden geldiğince saygımı koruyarak isteklerim doğrultusunda ilerliyorum. Siz neler yapıyorsunuz?

0|0
22|19

En İyi Erkek Görüşü

• Onları kırmadan doğru olanları yapmaya çalışıyorum, onların her dediği doğru olacak diye bir kaide yok nasıl olsa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Mantıklı olanları dinlerim. Burnunun dikine giden insanları şımarık bulurum, dinle mantıklı değilse açıklamasını yaparsın.

2|0
    0|0
  • yaşamıyorum

1|0
    0|0
  • hayatım boyunca baskı şiddet vardı halende var ben ben olamadım kimliğimi birtürlü kazanamdım

1|0
    0|0
  • bazan

1|0
    0|0
  • benim hayatmdaki herşeye babam karar veriyor

1|0
    0|0
    • 2ay

Off benim dd resmen oyle

• 2ay

bende aynısını düşünüyorum yapmak isteyen kişi ne kadar baskı yaparsan yap bir yolunu bulup yapıyo çok fazla insanın üzerine gitmeye gerek yok

• 2ay

bence de yapmak ısteyen kısı yapar her turlu

• Aile baskısından kurtulalı 6 sene olmuş

1|0
    0|0
  • Aile baskısı yaşamıyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır yaşamıyorum.

1|0
    0|0
  • Şimdi yaşadım saçım konusunda kestirmek istemiyordum bıktırdılar gidip kazıttım şimdi

1|0
    0|0
  • Ailem hiç baskı yapmadı

1|0
    0|0
  • Sıkıntılı bir durum belli bir yasa kadar problem olmaz ama ilerde sıkıntı

2|0
    0|0
  • hayır.

1|0
    0|0
  • ailemin dediklerini yapma ya çalışırım birkackere yapmadım hakli çıktılar napim

1|0
    0|0
  • Ben ne dersem o olur 😂

1|0
    0|0
  • Ne yaşıyorum ne yaşamıyorum ortası diyelim.

1|0
    0|0
  • Ailede baskı şiddet varsa, o ailede geçirilen her dakika bile büyük kayıptır. Çok alıp götürüyor insandan

1|0
    0|0
  • Pek yaşamadım ama şu an kendi paramı kazanıyorum ve kimse hayatıma müdahale edemiyor. Gerektiği yerde ben tavsiyeler alıyorum. Benim hayatım, benim kararlarım mantığında ilerliyorum

1|0
    0|0
  • Aferin sana o zaman. Saygı çok önemli.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Aile degilde babadan, sonunda istedigimiz okula gidemetik, gitseydik is bulma sansimiz daha yüksek olucakti, olan bize oldu. Cok bilmis insanlarin yanlis kararlariyla biz yasamak zorunda kaliyoruz ve bu gücüme gidiyor. Bölümede annem karisti, istemedigim bölümü okumak zorunda kaldim. Hangi yüzyilda yasiyorum, bilemiyorum, ama nasib kismet diince rahatliyorum, vardir varacagim bir yer

1|0
    0|0
  • Kendi isteklerimi on planda tutuyorum genelde onlar kırılmasın diyede bazen orta yolu bulmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Ailem hic bir zaman rahatsiz edecek noktada bana karismadi ya da etkilemediler. Ilerde ne olur bilemem ama pek bir seyin de degisecegini sanmiyorum. Kendi kararlarimla, kendi yolumu cizmem zaten onlari daha mutlu ediyor☺️ ... Aile candir..

1|0
    0|0
  • Onların görüşlerini anladığını doğru söylediklerini ama kendi doğrularınla yaşayıp düşsende kendin kalkarak ilerliceğini onlara açıkla. Kavga gürültü ve saygısızlık boyutlarına ulaştırmadan işi halletmeye bak.

2|0
    0|0
  • Aile baskısı yasiyorum ve bütün kararlarım onlarin agzindan cikiyor mecburen. Bende saygimi koruyup susup oturuyorum.

1|0
    0|0
  • Hayir hic yasamiyorum

1|0
    0|0
  • Yaşıyorum bazen

2|0
    0|0
  • Hayır hiç yaşamadım.

1|0
    0|0
  • Yaşamıyorum

1|0
    0|0
  • aile baskısıymış git kendin yaşa o zaman ver bin lira kira.

1|0
    0|0
  • Baskı gibi değil ama kararlarıma karışıyorlar

1|0
    0|0
  • Hic yasamadim. Ailem ne yapsam hep destek oldu bana.

1|0
    0|0
  • Yaşıyorum ama umursamıyorum :D

1|0
    0|0
  • Kisitlayamazlarr

1|0
    0|0
  • hemde nasıl etkiliyo boğuluyorum resmen

1|0
    0|0
  • Maaaleseff hemde cok

1|0
    0|0
  • Onlara sorarım düşüncelerini ama en sonunda karar benim kararımdır. Ailem de aynı fikirde.

1|0
    0|0
  • Yaşamıyorum baskıdan nefret ederim

1|0
    0|0
  • yaşamıyorum

1|0
    0|0
  • Fazlasiyla yasiyorum hemde. Erkek arkdsa haytta izin vrmzler konusmami bulsmami istemzler. Makyaja ve kiyaftlrime cok karisirlar. Acik giyinmeme izin vrmzler

1|0
    0|0
  • Aile baskısı çok yaşadım 😏

1|0
    0|0
  • Hicbir halt yapamiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...