Camide toplanan yardımlar?

Başja bir cami tadilatı için toplanan yardımlar hakkında ne düşünüyosunuz?
(Kızlarda yorum yapabilir)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben vermiyorum. Çünkü toplanan paralardan belli bir yüzdeyi toplayan kişiler kendilerine ayiriyormus. Nerede kaldı Allah rızası?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ay sag ol izin verdigin için.

0|0
    0|0
  • Hayir icin toplaniyor abi, veren iyi niyetle veriyor zaten helal da ediyordur seve seve :) sonra nerde harcadiklari sorunumuz degil bence onemlisi niyet

0|0
    0|0
    • 2ay

En güzel cevap eig haketttin :)

• 2ay

Tesekkur ederim de zaten eig veemene gerek yok arkadasim :) ben burda fikrimi paylastim sizlerle oyle eig kapma amacla degil :)

Hem camiye giden adam verir parayi cami icin, dedim ya allah rizasi icin veriyoruz onlarin yaptiklari dogru biseyse hayirlisi olsun obur turlu para kotu sonuc icin kullaniliyorsa allah'a havale ediyorum ben :)

• yanlıslıkla cok para verdin galiba :D

0|0
    0|0
  • Saçma buluyorum

0|0
    1|0
  • Bence o parayı toplayanlar diyanetin adamı olmalı diyanetin resmi kıyafetiyle gönderdiği adamlar olmalı sivil insanlar değil

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yardım etmiyorum. Ayrılan en yüksek bütçe diyanet olmasına rağmen hala yardım istenmesini anlamıyorum. Bu kadar paralar nereye gidiyor? Ayrıca içi boş camiler neden yapılıyor? Bizde Müslümanız ama her şeyin fazlası haram değil midir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...