Arkadaşlar cast ajans cagirdii. Yalan mi yani para koparma amacli mi yoksa gercek mi?

Bana bu mesaj geldi hakkinda hic fikrim yok fikir verirseniz sevinirim.
MERHABA OYUNCUMODEL. COM a yaptiginiz basvuru profosyonel ekip tarafindan onaylanmistir. Bize gondermis oldugunuz FOTOGRAFLAR GUNCELSE UNLU BIR CIKOLATA VE GOFRET MARKASININ CEKILECEK YENI SEZONA OZEL TV REKLAM CEKIMI ICIN COCUGUNUZUN PROFILI UYGUN GORULUYOR. MESAJI ALDIGINIZDA lutfen REKLAM EDITORUMUZ SEYMA HNM ARAYIN. CUNKU BUGUN REKLAM SUNUMLARI YAPILACAKTIR. İstanbul , Ankara , İzmir ya da GAZIANTEP subelerimize gelebilirsiniz. Eger gelemiyorsaniz BULUNDUGUNUZ ILDEN UZAKTAN KAYIT DA YAPABILIRSINIZ. Unlu bir CIKOLATA VE GOFRET MARKASININ REKLAM YUZU OLARAK cocugunuzun profili uygun goruluyor 6 kisi sunulacaktir sizinle beraber. REKLAMDA oynayacak kisi sayisi 3kisidir. AJANS KAYIT UCRETINIZ ise tek sefere mahsus 300 TLdir. Sunum sonrasi onaylandiktan sonra proje icin yol konaklama ajansimiz karsilayacaktir. KAYITTAN SONRA BU REKLAM DISINDA DIZI REKLAM SINEMAYA YONLENDIRILECEKSINIZ.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yok ya verme para falan zaten aramiyolarda benden de foto cekimi için 100 lira istediler 6 ay oldu arayan soran yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iyice arastir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benide çağırmışlardı. ''Asi'' dizisi için oyuncu arıyorlardı. Gittim görüştüm, para falan istemediler. Adamlar zaten senin üzerinden para kazanıyorlar. Bence verme para falan, boşver..

0|0
    0|0
  • böyle bir siteye başvurunuz varmıydı? bana çok mantıksız geliyor kayıt ücreti vs..

0|0
    0|0
  • yüzde 90ı boş onların sadece para alıyorlar kataloglara yazıyorlar ama sonra ne arıyıp ne soruyorlar

0|0
    0|0
  • Genelde yalan oluyor

0|0
    0|0
  • bende cocugumu ajansa verdim ama benden para istemediler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...