Kadınlara hakk veriyorum. Ya siz detaydakı konuda?

Konu kadınların erkeklerin parasına göre aşık olması. Doğa da dişiler erkeklere sosyal statüsünden, gücüne ve becerilerine göre seçerler. İnsanlarda da kadınlar sosyal statü, üne göre seçerler. Ya da ünü olmasa da parası olanlara bakarlar. Zengin kadınlar bile ! Örneğin bilim insanına, politikacıya her kadın bakar çünkü statüsü var erkeğin. Ya da iş adamlarına kısası parası olanlara çünki bu güzel hayat demekdir tabi kibar olmasına da dikkat ederler.

Bunları doğal görmeyen erkekler peki bu kadınlar seni neden seçsin ki? Yakışıklı mısın? Ya da çok zeki misin? , kültürlü müsün? Zaten zeki ve kültürlü olsan paran olurdu ve bunları derd etmezdin 😂😂😂 Yani çalışma, kendini geliştirme sora neden kadınlar öyle böyle söyle. Bence İnsan gibi insan olan her kes kendine değer verir ve bu yüzden parası, sosyal statüsü ve kültürü olur çünki kendini geliştirir ☺. Yani Adamlık falan demeyin çünki bizde adamlık genelde insani karakterlere sahib olmakla değil kadınların eteğinin ölçüsüne karışmakla ölçülüyor. İnsan olan zaten insan gibi yaşar 😊😊😊

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hislerime tercüman olmussun. Seni cani gonulden kutluyorum. 👍

0|1
    0|0
  • haklisin

0|1
    0|0
  • katılıyorum. erkeklerin koca memeli kadın seçmesi yadırganmazken neden kadının paralı erkeği seçmesi yadırganır ki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...