Tanımadığınız birisinden gelen mesajlara nasıl tepki veriyorsunuz? Karşıdakine kendisini anlatma şansı veriyor musunuz?

Tanimadigin birine mesaj atmak nasil birsey?

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• Elbette anlayışlı olmak çok önemli. Onu tanımadan hakkında kötü bişey düşünmem. Ona anlayışla yaklaşıp sorularına cevap vermezsem onu tanıyamam. Tabi bazı durumlar dışında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• ben bir şey yazmam aktım rahatszı ediyor istenmeyen numara vs. diye engellerim

0|0
    0|0
  • Eğer telefondansa kimdir necidir tanıyor muyum sorar sorgularım ama sosyal ağdan ise zaten amacı tanismaktir bende konuşmasına izin veriyorum.

0|0
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor ki : cevap vermem tanımam etmem niye konuşayım :)

0|0
    0|0
  • Cevaplamıyorum

0|0
    0|0
  • Ararsa acarim kimsin derim adam gibi cevap alamazsam yüzüne kapatirim, benim vermedigim numarayi alani ciddiyete almam.

0|0
    0|0
  • Siliyorumm😴

0|0
    0|0
  • Cevap vermiyorum. Adam üşenmeden 50 kere aynı mesajı yazıyor

0|0
    0|0
  • Rahatsız edici bişey yapmadıkça anlatsın kendini o şansı veririm

0|0
    0|0
  • Kim olduğunu, numarami kimden aldığını ve ne amaçla mesaj attığını sorarım mantıklı bir cevap gelirse konuşma şansı verebilirim

0|0
    0|0
  • Düzgünce cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • Cevap vermiyorum

0|0
    0|0
  • Ben beni isletiyolar olabilme ihtimali yuksek oldugu icin biraz sert cikarim acikcasi :)

0|0
    0|0
  • Bazen veriyorum

0|0
    0|0
  • Bakip grciyorum

0|0
    0|0
  • vermiyorum

0|0
    0|0
  • siliyorum

0|0
    0|0
  • atmıyorum almıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlatabiliyorsa buyursun

0|0
    0|0
  • Kişinin bana yaklaşımına göre samimiyetimi korkuyorum. Her yazana egoistler gibi cevap vermemezlik yapmıyorum. Bu iyi bir şey

0|0
    0|0
  • Kim olduğunu sorarım nereden tanıdığını sorarım ve neden mesaj attığını sorarım eğer cevaplar mantıksız veya çelişkili ise konuşmayı keserim

0|0
    0|0
  • Ulan görüşlere baktımda ne kadar g*tü kalkık herkezin ya 😄 yok direk siliyorum, yok cevap vermiyorum. Tamam arada abazalar, saykolar olabiliyo ama saçmalamayın karşıdakide sonuçta insan. Uzaylı muamelesi yapmayın.

0|0
    0|0
  • hayır..
    soğuk cevaplar veriyorum..

0|0
    0|0
  • Tanımadıgım bırıne mesaj yazacak olsam , ıkı cumle ile anatemayı anlatır sonra beklerım

0|0
    0|0
  • direk küfür ediyorum

0|0
    0|0
  • Kızlara cök yapıyorum 😈😈😈😬😬😬

0|0
    0|0
  • Evet anlatmak en önemlisi eğer kafanıza yatmazsa mesaj atmazsınız.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...