İnsan tanımak için verdiğim mücadele hep boşuna?

ben çok yalnız kaldım, sapık dengesiz biri değilim. twitteki kadın facesini gördüm. facesine baktım herkesle konuşuyor. dedim şansımı deneyim. benide ekleyin dedim twitten. amacım sadece insan tanımak. ''neden?'', ''ekleme'' dedi. dedim herksele sohbet ediyorsunuz ya face sayfanızda. herkesle konuşan benden, profilimden uzak dursun o zaman dedim falan filan. bana ''hastamasın ya sen sen kimsinde bana bu şekilde yazıyon'' ''beyinsiz'' dedi. laflarına dikkat et, hakaret etme, haddini bil diye yazdım. ben yazarım iş kadınıyım serseri sana hesap mı verecem, dava açarım sana dedi. hem suçlu hem güçlü hem hakaret davayı açan o gördünüz mü :) dedim yaptığın hakaretten davayı ben açarsam görürsün. yediden yetmişe soruyorum peki arkadaşlar biz nasıl daha çok insan tanıyacaz ya da yalnız kalmayacaz, böyle insanlarla mı? bunlar hep risk hep sorun. bide zekiyim, güçlüyüm diye twitler atıyor bu kadın. yalnızlıktan sıyırdım inanın yani, insan yüzü görmüyorum, korkuyorum artık?

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• forget it...

0|1
    0|0
    • 2ay

eyvallah.. zaten ne varsa benim hemcinslerde var, bu kadın milleti (hepsi değil ama bazılarında) çoğu cadı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok asla gözüne bir bakayım yüreğini hemen okurum hayatta kaçmaz... Mesleğin en güzel öğretisi bu oldu bana.. Bu sanal alemde fake kişiler çok olduğu için her türlü rezalet yaşanıyor.

0|0
    0|0
  • Kardeşim kızların coğu böyle senin güzel bir kariyerin olup zengin oldugunu belli eden bir twıter profilin olsa mesela emin ol şaftı kayardı o kızın. Gerçekten iyi kalpli bir insanı bulmak cok zor iyilikte güzellikte düşüncelerimizde hepsi kalbimizde iyi bir insan emin ol o kelimeleri kullanırken Allah tan korkardı terslicekse bile bu şekilde yapmaması gerekirdi normal değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...