Arkadaşlar dayım bana cuma mesajı atmış ek olarak '''senin gibileri yola getiriyorum''' yazmış?

aynı mesajı anneme babama ablalarıma da atmış ama '''senin gibileri yola getiriyorum''' mesajını sadece bana atmış ne demek istemiş acaba anlamadım gitti bir suçum mu oldu acaba? lutfen mantıklı cevaplar verelim lutfen lutfennnnnn?

Güncellemeler:
2ay Ey iman edenler! Allah'tan korkun ve herkes, yarına ne hazırladığına baksın. Allah'tan korkun, çünkü Allah, yaptıklarınızdan haberdardır.
2ay yazdığı mesaj bu

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ailenin oldugu bir ortamda herkesin duyabileceği şekilde attığı mesajı sor ona. Ne demek istemiş kendi açıklasın

0|0
    0|0
    • 2ay

haftaya onlara gideceğim ama benim ailem olmaz orada yine de soracağım

• 2ay

Senin bir suçun yok dayı olsa adam gibi karşına alır kırmadan güzellikle nasihat eder. Resmen düşmanlık ederek ergen gibi ayetlerle laf sokmaya çalışmış.

• 2ay

aynen be neden böyle yaptı aklım almıyor

En İyi Erkek Görüşü

• Seni dine teşvik ediyorum demiş. Sen de gidebiliyorsan eğer dayının yanına git, yola getirme sırası ben de deyip elinden tutup camiye götür.

0|0
    0|0
    • 2ay

şu an ankarada ama anlamadım gitti ben ondan önce giderim hep cuma namazlarına

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani diyorki seni imana getirmeye çalışıyorum😂

0|0
    0|0
  • dayın imam mı knk

0|0
    0|0
  • cuma mesajını yaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Ey iman edenler! Allah'tan korkun ve herkes, yarına ne hazırladığına baksın. Allah'tan korkun, çünkü Allah, yaptıklarınızdan haberdardır.

• 2ay

sende😊

• 2ay

:) :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...