Olay çok önemli yalvarırım yardım edinnn banaa?

arkadaşlar ben judocuyum bizim judodan ayrılmış bir kız var bana dedimiştiki ben senin dedikodunumu yapıyorum bende yapıyomusun dedim bana dediki ne deikoduluğumu gördümn oysa biz bu kızla çok önceden kardeşim diyoduk birbirimize işte ertesi gün benim kankama o bana yazan kızın kuzeni benim kankama demişki o na söyle yani bana ona söyle dürüst olsun satmasın demiş sonra kankam o zaten dürüst dedi ve sonra kuzeni de biz benim eski kardeşim dediğim kızla her boklarını söylüyolarmış bende gittim buna yazdım işte sen onursuzun şerefsin tekisin senle yaşadığımız her boku gittin ona dedin dedim oda bana s-i-k-t-i-r dedi ve sonrta küfür başladı sonra ebeni seveyim falann demeye başladı oysa ilk küfürü o başlattı bende çok ağır küfürler dedim dayanamadım benim judo hocam bu olayı görmüş ve kızına yani kankama demişki ona hiç yakıştırmadım şok oldum falan demiş beni judodan kovmıyacak ama benimle konuşçakmış ve şuanda tatil judo okul açıldığında başlıyacakbayram tatiline girdiğimiz için arkaddaşlar ben şimdi ne yapcam lütfen yardım edin ben nasılçıkıcam karşısına hocamın aja ilk küfürü o başlattı ben neyapıcam bana bir yardım edin lütfennnnnnnn :'( size güvenerek paylaşıyorum lütfen ne yapacağımı diyinn :/
bayramınız kutlu olsun :)
:'(

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçeği söyle

0|0
    0|0
    • 2ay

gerçeği söyliycem zaten ama şimdi yanına gitmeye korkuyorum yani bana çok gğvenen biriydi beni kovmıcak konuşçak ama işte korkuyorum çünkü benden böyle bişeyi hiç beklemiyodu :( nabcammm

• 2ay

çok teşekkür ederim dğrluları söyledim kızmadıı

• 2ay

sevindim :D

• Msjlar durmuyomu

0|0
    0|0
    • 2ay

duruyo ama zaten hoca mesajları okudu
      yakıştıramamış bana kovmıcak ama karşısına çıkmaya korkuyorum

• 2ay

Yapcak bişe yok sen dgruları söyle