Her erkek aldatır mı?

arkadaşlar şu zamana kadar kaç beyefendiye sorduysam aldığım cevap aynı. hepsi aldatır , aldatmam diyen yalan konuşuyordur ya da maddi durumu elvermiyordur aldatmaya veyahut köy ortamındadır vs. aldatma konusu biraz kapsamlı bunun farkındayım ama şu an fiziksel olanı hakkında cevap alabilirmiyim?

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi aldatmaz büyük bir çoğunluğu aldatır evet fırsat bulursa maddiyat değilde araba şart aldatmak için ayrıca köy ortamlarının farkı kalmadı şehirlerden daha beter bile oldu neredeyse fiziksel olarak aldatma da aynı değiştirmez çok büyük bir oranda aldatır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Aldatmaz.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım... ama bir erkek olarak sana net konuşuyorum... her 10 erkekten 6 sı daha önce böyle bir girişimde bulunmuş istemeyerek ya da isteyerek başarılı olanlar var ve yakalanıp başarısız olanlarda var... anlayacağın her 10 erkekten 6 sı böyle bir girişime kalkışmaktadır... sebebi ise erkeklerin yaradılışı gereği heycanı aksiyonu atraksiyonu sevmeleridir... şunuda belirteyim evlilik öncesi aldatma girişimleri evlilik sonrası daha az olmakta evlilikte daha fazla görülmektedir.

0|0
    0|0
  • Hayır kanks

0|0
    0|0
  • maddi durumum da tipim de yaşadığım şehirler de buna gayet uygun..
    Aldatmak, karaktersizliktir..
    Bir ilişkin var ve bir başkasına bakabiliyorsan zaten karakter yoksunusundur.
    evet arkadaşın doğru söylemiş.. Her erkek aldatır..
    ama Adam aldatmaz..

0|0
    0|0
  • Aldatabilir ama sevmez. Aşık olur cinsel olarak ister ama birlikte olmak, bir ilişki ya da bağ kurmak istemez.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • beyefendi?

0|0
    0|0
  • Babam
    Amcam
    Amca çocuklarım

Belki ben sevmem ama bir gün olsun helalinden başkasına bakmadılar

Herkes değil hala var

0|0
    0|0
  • erkek değilde insanlar neden aldatır? karşındaki insan seni tamamlıyamazsa mutlu edemezse sana eş olamazsa o seni elleriyle başkasına servis eder sende bir anlık boşlukta olmanın verdiği kararla aldatırsın kimse ilişkisi 10 numara giderken aldatmaz

0|0
    0|0
  • aldatmaz

0|0
    0|0
  • aldatmaz tabikide seviyosa. İyr aldatsin empati yapar bidefa

0|0
    0|0
  • Kimileri farkında bıle olmuyor aldatıklarının , çok ama çok sağlam ırade gerekıyor yüz cevırmek için

0|0
    0|0
  • kızlarda aldatıyor bu işi sadece erkeklere yüklemek yanlış olur. erkek kimle yapıyor karşı cinsle. o insanın bir eşi veya sevgilisi varsa o kadında aldatmış oluyor.

0|0
    0|0
  • aldatmaz

0|0
    0|0
  • her kız da aldatır kusura bakma. eşinizden daha iyisni görünce ona kaçarsınız hepiniz

0|0
    0|0
  • Salak mısınız ya her erkek aldatır mı her kız kaşar mı her bilmem ne genelleme yapmayın şöyle

0|0
    0|0
  • Aldatır 😄 %95

0|0
    0|0
  • O erkekler nerden biliyor her erkeğin aldatıcağını daha önceki hayatlarımı vardı da kızlarmıymış daha önce her erkeğin altına mı yatmışlar sorsana?

0|0
    0|0
  • Her kadın aldatırmı? ya da aldatırsa neden aldatır?

0|0
    0|0
  • Maddi durumum var köy ortamında yaşamıyorum yalanda söylemiyorum kimseyi aldatmadım ben ne oluyorum?

0|0
    0|0
  • Aldatmaz, maddiyatım var ama şu ana kadarki ilişkilerimde sevgilim dışında kimseye bakmadım

0|0
    0|0
  • Kartersizse evet aldatır.. Sana her erkek aldatır diyenler karaktersizmiş demekki..

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir o iş.

0|0
    0|0
  • Her kız aldatır ya da aldatmaya meyillidir her erkek gibi

0|0
    0|0
  • şahsen aldatmadım

0|0
    0|0
  • Erkekler aldatır adamlar sahiplenir

0|0
    0|0
  • Allahtan korkmayan erkeklerin %99 u aldatır

0|0
    0|0
  • Yuzde 85

0|0
    0|0
  • Her kiz aldatir mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• benim aşkım yapmaz

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı değildir.

0|1
    0|0
    • 2ay

@Kadrabal bu zayıflıkla 1 ay daha yaşarsan daha ölmezsin sen 😋

• 2ay

@Tenedit ideal kilomdan 3 kilo zayıfım

• 2ay

@Kadrabal yürürken filan kemik sesi geliyor mu? Kırılır filan🙄😊

• Erkekler eşinden mutlu değilde boşanma gibi bir seçeneği var aldatıp şerefini neden kaybetsin ki aldatmanın mantığı olamaz aldatmak kahpeliktir

0|0
    0|0
  • Bende hepsının aldattıgını dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Gercekten adam olan aldatmaz. Gerisi bahanee

0|0
    0|0
Yükleniyor...