Tarık Akan'ı siyasi görüşü yüzünden sevmeyenler var mı?

Tarık Akan'ı siyasi görüşü yüzünden sevmeyenler var mı ?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi görüşü umrumda değil dine laf söylemesine tahammülüm yoktu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Siyasi değil, dine karşı bakış açısı yüzünden sevemedim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Görüş onun görüşü. Sevgimi niye etkilesin ki

1|1
    0|0
  • Siyasi görüşünden ötürü daha da sevdiğim bir sanatçı.

1|0
    0|0
  • Herkes ne yaptıgının karsılıgını alacak ölmüş gitmis gerisi beni ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • Vardır

0|1
    0|0
  • Ölüye saygısı olmayan malum dindarların lafları. Çokta takmaya gerek yok. Herkes kendi için yaşar.

1|0
    0|0
  • Siyasi görüşünü öğrendikten sonra daha çok sevmeye başlamıştım

1|0
    0|0
  • Sevmek için siyasi görşüne bakmam kimsenin

0|0
    0|0
  • Seviyordum

1|0
    0|1
  • Bugün vefat etmiş ne olursa olsun filmleri güzeldi. Kendi de bey efendi.

0|0
    0|0
  • siyasi görüşü bence hic kimseyi ilgilendirmez sonuçta herkes özgür

1|0
    0|0
  • Ateisti galiba

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İnsanların siyasi görüşleri beni ilgilendirmez, ben Barış Manço'yu da severim, Kadir İnanır'ı da

0|1
    0|0
  • Siyasi görüşü beni ilgilendirmez, saygı duyarım ama dine karşı bir kaç kötü lafı olmuş sanırsam, buna saygıda duymam sevgi de.

1|1
    0|0
  • Dindarlar sevmezdi dindarlar dar kafalı diyenlere ; Herhangi bir muhafazakara özellikle sol fikirliler hakaret eder aşağılar o zmn sesinz çıkmaz ama Tarık Akan Zeki alasya ilyas salman gibilere Dindarların onlar hakkında ki kullandıkları en ufak olmsz kelimesinde "bunlar zaten yobaz"dersiniz. Din düşmanına din düşmanı demk sizi neden rahtsz eder adam yaşarken savundğu şeyi siz öldükten sonra onun adına kabul etmiyorsunz ! Bunları Din düşmanı diye sevmeyenleri yobaz çağdışı diye yaftalıyorsunz. Her zmn ki gibi çuvaldızı da iğneyi de karşıdakine batırarak insanları anladığınızı sanıyorsunz.

1|0
    0|1
  • Şimdi içsin bakalım :D

0|1
    0|0
  • Sevmeyebilirler ama öldü diye sevinenler de şerefsizin tekidir.

1|1
    0|0
  • Yaradilani severim yaradandan dolayı insanı dini diki rengine göre ayırmam

0|0
    0|0
  • erdoanı sevmem ama bunuda söyleyemez sevıyorum tarık akanı ama erdoğanı sevdiim kadar içiyorsa kendi sorumlu kımseye birşey diyemez

0|0
    0|0
  • insanları görüşlerinden dolayı eleştirenler, aynaya hiç bakmayan insanlardır. üçüncü dünya ülkesi olduğumuzu kanıtlayan bir başka kanıtta bu işte...

0|0
    0|0
  • Onun siyasi görüşü;laiklik ve Atatürkçülük tür.. Bu yuzden sevmeyen varsa beni de sevmesinler, benim için onurdur..

0|0
    0|1
  • Muhalif bir insandı diye hemen ateist damgasını vururlar artık.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşmayın ya hemen

0|0
    0|0
  • her türlü severim müslüman olan yaratılanı yaradandan ötürü sever sevmeyen müslüman değildir

0|0
    0|0
  • Bu dünya kimseye kalmadı kalmayacak. Şimdi ne yapacak orada kısacık dünya hayatı bitti işte.

0|1
    0|0
Yükleniyor...