KREDI KARTIYLA ALAKALI YARDIMCI OLUN LUTFEN?

Merabalar benim 3tane kredi kartim var simdi birinde 760 tl birinde 500tl digerindede 300tl borc var arkadaslar Şu an herhangi bir gelirim yok odeme yapamiyorm 300tl borcu olan haric diger iki kartim yapilandirmaya soktum taksitlerle ödüyordum ama Şu an hic bir gelirim yok banka herhangi bir icra hapis veya baska bir olay olurmu? Lutfen bilgisi olan ve benim gibi durum yasayip duzelten kisiler yasadigini anlatip yorum yaparmisiniz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ödeme bir şey olmaz en fazla kırmızı kalem yersin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu kadar rahatsin yani bankayla hic boyle bir sorun yasadiniz mi aceba?

• 2ay

Yaşadım, diğerlerini boşuna ödeme çok faiz koyuyorlar.
      İcrayla uğraşacak avukat yok zaten piyasada, bir sürü işlemleri ve incelikleri var. En fazla gelir eşya yazarlar göz korkutmak için ozaman da bunlar zaten icralı dersin birdaha gelmezler.

Bankaları dolandırmakla ilgili bir sorunun olursa bana ulaş. :D

• 2ay

Vallaha mi :D ne güldüm ya allah seni napsin ya ulan ne adamsiniz :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntı adına herhangi bir şey yoksa sorun olmaz ödeyemezsen bile bir süre arayıp durar banka sonra avukatlara verilir dosyan oda almaya çalışır arar durur bir süre baktı alamıyor kapanır konu 5 yıl bankalarla çalışamazsın hesapların blokeli olur para yatırıp çekemezsin o kadar keyfine bak dert etme

0|0
    0|0
    • 2ay

Yasadin mi bunu? Cok rahat degil misin?

• 2ay

İçin rahat etmiyorsa bir avukata danış aynı şeyleri söyleyecektir sana

• 2ay

Yo gerekli bilgiyi verdin baskan bn hapis cezasi ve icra isinden korkuyordum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...