Günaydın.💁🏼☀☺ Kahvaltılarınıza, yemeklerinize eşlik eden birilerinin olması mı olmaması mı tercihiniz :) ?

Kahvaltı yaparken, yemek yerken ya da ne bileyim bir şeyler içerken yanımda birileri olsun, sohbet eşliğinde yenilip içilsin istiyorum. Sofraya yalnız oturunca hiç keyif almıyorum. Siz yemeklerinize eşlik eden birilerinin olmasını ister misiniz yoksa yalnız olmak daha mı iyi?😊

😂😂😂😁😬😅

Günaydın.💁🏼☀☺ Kahvaltılarınıza, yemeklerinize eşlik eden birilerinin olması mı olmaması mı tercihiniz :) ?

0|1
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• illa biri ile yerim yoksa benımde canım istemiyor arkadaşlar sağolsun beleş yemek var deyince 5-6 kişi oluyoruz birden keyifli oluyor ama

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evde yalnız yemek yerim de dışarı da yediğimde kendimi oldukça yalnız hissediyorum o yüzden tek dışarı çıktıysam yemek yemem 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Tek başıma kahvaltı yapamam, yemek yiyemem. Çünkü alışkın değilim.

0|0
    0|0
  • Olsa da olur olmasa da olur

0|0
    0|0
  • Yanımda biri olunca kahvaltı etmek daha keyifli oluyor. Hem sohbet ediyoruz hem de kahvaltı yapıyoruz 😊kahvaltı sohbetlerini çok severim.🍳🍯🍪☕

0|0
    0|0
  • tek olunca yiyemiyorum yanımda biri olması gerek

0|0
    0|0
  • olmaması

0|0
    0|0
  • Yalnızlığı seviyorum.
    Bu yüzden yalnız diyorum.😳😜😎

0|0
    0|0
    • 2ay

Yalnizlik ayri yemek ayri :D

• 2ay

Yalnızlığı sevdiğim için yalnız yemek yemekte kötü gelmiyor bana seviyorum yalnız yemek yemeyi🙉
      Açıklayıcı oldu bu sefer😴

• 2ay

Ben seni anladim zaten. Yalnizligi ben de seviyorum ama sofrada edilen muhabbetin tadi ayri oluyor. O yuzden istiyorum birilerini :)

• Kendim yemeyi daha çok severim

0|0
    0|0
  • Biri ile yemek yemeyi sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • olmalı.

0|0
    0|0
  • Olmasın.

0|0
    0|0