Kızlar, Bu elbise için Nekadar cesursunuz?

Bayanlar nekadar cesursunuz?Kızlar, Bu elbise için Nekadar cesursunuz ?

1|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Daha once giydim :D dar ve mini seyleri seviyorum yakistiriyorum kendime. Uygun mekanlarda var bu kiyafete. Sıkıntı yok yani :))

1|5
    1|0

Kızlar Ne Diyor 60

• Cesurlukla alakası yok da böyle bir şeyi hayatta giymem toplum içinde. Ben rahatıma düşkün bir insanım. Aman totom mu göründü, aman memem mi göründü diye kasıla kasıla yürümek, oturmak bana ters. Rahatsız oluyorum yani. Rahat rahat oturup, kalkmak, dolaşmak istiyorum. Ama böyle giyinip kendine yakıştıran, bu kıyafet içinde kendini rahat hissedebilen insanları da takdir ederim yerine göre. Yerini bildiğin zaman, vücuduna da yakışıyorsa çok da hoş durabilecek bir kıyafet çünkü. Özellikle rengi siyah olsa.

2|2
    0|0
  • Ben anca evlenince eşime giyerim. Bununla dışarda ya da herhangi bir ortamda giymek cesurluk ama deli cesareti derler ya öyle bişey. Çünkü oranı buranı insanlara göstermek bana göre bir delilik ve çok müstehçen bir durum. Benim göğüslerimi kocamdan başkası neden görsün ki...

0|6
    1|0
  • Oo süper

0|2
    0|0
  • giymem fiziğim o kadar güzel değil ama o fotoğraftaki kadın gibi olsa da dışarıda giymeye cesaret edemem abazan şerefsizlerin pis pis bakışlarına meze olmak istemem kocam varsa doğum gününde ya da evlilik yıl dönümümüzde giyerim

0|1
    0|0
  • Giyerim.

0|2
    0|0
  • Eşimin yanında giyeceksem pek sorun olmaz. Fakat bir ortamda giymek istersem ve cesaretim varsa ailemin, kocamın, akrabalarımın izin vereceğini sanmıyorum. :D

0|1
    0|0
  • Açık giyerim ama bu kadar zevksiz değilim. Plaj elbisesi gibi.

0|1
    0|0
  • Giymem okadar iyi fiziğim yok

0|1
    0|0
  • Gobek ve basenlerim okadar cesur degil ajjw

1|1
    0|0
  • Giyilir yaa ne elbiseler var...

1|1
    0|0
  • Tesettürlüyüm.

0|1
    0|0
  • Giymem çok kötü..

0|1
    0|0
    • 2ay

Neresii kötü bence çok güzel giymem değil giyemezsin ozaman

• 2ay

İşte abaza kafası..
      Sen Karina, kızına, sevgiline giydir o halde. Burada erkeklik taslama.

• çokk

0|2
    0|0
  • Ben cesur değilim o kadar da , göbüşüm cesur.

0|1
    0|0
  • Giyerizde simdi soyle bir sey var : Okuz okuz bakislar , laf atmalar , aninda kasar bacım damgasi , aileden gelen edepsiz laflari , baska kizlarin bakislari sagolsun nazar degme olasiligi , bunun altinada topuklu cekmek lazim yurume sorunu , her dakka acaba suram cok acildimi diye beynini yiyen sorular , acaba Şu an nasil gorunuyorum diye her dakka aynaya bakma hissi. kadin olmak zor be

0|0
    0|0
  • Nesi var normal elbise

0|1
    0|0
  • Disarda giymem ama esime evin icinde giyer cilve yaparim :))

1|2
    0|0
  • Cesaret gerektirecek bir elbise değil bu ama rengini sevmedim fazla cırtlak. Siyah olsa giyerim yerine göre.

0|0
    0|0
  • Evde giyerim anca

0|1
    0|0
  • Kızıl saclarımla çok uyumlu ortamına göre

1|1
    0|0
  • Evlenince belki evde knk jshisifj

1|1
    0|0
  • Bende bisey var sandım normal elbise

0|1
    0|0
  • Hic degilim

1|1
    0|0
  • Giymeye giyilir. Yiycek gibi bakan insan kılıklı abazamsız öküzleri saymassak 😑

1|1
    0|0
  • Abim babam var benim😅😅

0|1
    0|0
  • Yeterince

0|1
    0|0
  • Meme olsa giyerim de meme yok...

1|1
    1|0
  • Cesaretle alakası yok birincisi güzel değil elbise ikincisi bu elbiseyi giyen kişiler bellidir

0|1
    0|0
  • Giyilecek yer varsa giyerim

0|1
    0|0
  • Bunu Türkiyede giymenizi tavsiye etmiyorum

Not: bir arkadaş 😂😂

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    30

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...