Ağlayan bir kız görseniz ne yapardınız?

bir kenara sinmiş ağlayan bir kız hıçkıra hıçkıra ya da tam tersi kimse duymasın diye sessiz sessiz ne hisseder ve ne yaparsınız?

0|0
23|46

En İyi Erkek Görüşü

• yanina gider konuşurum aglama sebebini sorarım yardimci olabilcegim bisey varsa ederim

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hıçkıra hıçkıra ağlıyorsa yanına gider dertleşmeye calısırdım. Sessiz ağlıyorsa mendil veririm sadece. Yalnız kalmak istiyor diye dusunurum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• yanina oturur bir sigara yakar. bir nefes cektikten sonra aglamana sebep nedir o gozlere yas akitmak hic yakismiyor derdim ama once sigaraya baslamam gerek

1|0
    0|0
  • valla kaçarım çünkü ne zzman böyle bir durumla karşılaşıp yardım etmeye çalışcam sinine be slk sen işine bak slk gibi tepkiler aldım. ne halleri varsa görsünler

0|0
    2|1
  • bir mendil ve çikolata veririm

1|0
    0|0
  • yanına oturup 1 sigara uzatırım

1|0
    0|0
  • Hiç ellemem önüme bakarım

0|0
    0|0
  • Bısı yapmam kanks

0|0
    0|0
  • Bir kere gordum, saglik durumuda iyi degildi agliyordu. Arabayi yanina cekmek icin 1000 kere dusundum, yanlis anlarmi terslermi diye.
    Sonunda cektim, iyimisiniz bir hastaneye falan gotureyim sizi dedim. Once ters ters bir bakti sonra basini saga sola sallayarak hayir dedi.
    Zorla yardim edecek halimde yoktu istemeyerek biraktim. Uzucu tabiki.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • kayıtsız kalmam, en azından ne olduğunu sorarım, ya da yapacağım bir şey varsa. .

1|0
    0|0
  • Eğer tek başınaysa yanına gidip ne oldugunu sorardım, yanından gitmemi isteyene kadar onunla kalırdım.

0|0
    0|0
  • Aslnda yardım etmeye calısırım en azndan bir problem var mı ykmu sorarım ama ulkemızde erkekler oyle cırkınki artık brıne iui niyetle bile yaklasamıyosn insanlar degişik bakıyo sapıkmıs gibi. O yuzden braz tedirgin olrdum

0|0
    0|0
  • Kızın yaşına bağlı eğer küçük bir kızsa iki tane dondurma alır yanına çökerim birini ona ikram ederim konuşulur.

1|0
    0|0
  • bir kadın tanıdım çok ağlıyordu gözünden sel gbi yaş akıyordu şarkısını açar yanaşır problem nedir gardaş derdim

0|0
    0|0
  • Hastaneleri gezerken goruyorum cokca:(
    Hicbirsey demez gider kolonya veririm

0|0
    0|0
  • Ağzını yüzünü sil gı şu peçeteyi alda derim.

0|0
    0|0
  • Ortalık kötü yaklassan bir dert biri yanlış anlar kafami çevirip gitsem vicdan rahat birakmaz

0|0
    0|0
  • Yanına çöker neden ağladığını sorarım. Benimle paylaşmak istersede oturu dinler elimde geleni yaparım. Ama erkekse görmemezlikten gelirim :) :) :) Çünkü erkekler ağlamaz :) :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkekler ağlamaz diye birşey yok erkek adam ağlatmaz.

• 2ay

Tabi sende haklısın😂😂😂

• 2ay

Nedir bu erkek arkadaşlarımdan çektiğim. Bırakın beni aglayacagim :)

• Neden agliyo merak ederim

0|0
    0|0
  • şeyimde bile değil

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Ağlamasının sebebini sorardım yardim etmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • gider teselli ederdim yardımcı olmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • erkek bayan farketmez bir tekmede ben atıp daha çok ağlatırdım...

0|0
    0|0
  • Hiçbişy ama üstü başı perişansa yardım etmeye çalşrdm

0|0
    0|0
  • Yanına giderim

0|0
    0|0
  • Bulaşmam açıkcası , neden ağladıgını Allah bilir bulaşmamak en iyisi

0|0
    0|0
  • bişey yapmam

0|0
    0|0
  • bılmem uzulurum sız kızlar ters tepkı vermeye alıskın oldugunuzdan yanına gıtmem herhalde

0|0
    0|0
  • Mendil uzatır yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • Isim olmaz aglarsa aglasin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Bu soruyu sormana sebep olan seyi merak ettim☺ Kesinlikle yanina giderm. Bir mendil uzatirim. Gerekirse bir su veririm. Icmesini ve derin nefes almasini sonrada instiyorsa onu dinleyebilecegimi , derdinden buyuk derdi olanlarin oldugunu anlatirim. Agla acilirsn da demem. Aglama duzelirmutlaka duzelicek derim. Sevgiler.

0|0
    0|0
  • Kız derken küçük bir çocuktan bahsediyorsak, ah canım noldu, neyin var? diye gider, ilgilenirim. Yapabileceğim bir şey varsa yapmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Ben aglarken biri gelirse yanima sus ve saril derim :(

0|0
    0|0
  • sarılırım.. kim olduğunun bilmesemde olur

1|0
    0|0
  • Gider konusurum bakarim var mı bir ihtiyaci benim yapabilecem bisey. Genelde boyle durumlarda sadece o kisinin yaninda olmak ve onu dinlemek yeterdir

1|0
    0|0
  • Yardım ederdim.

0|0
    0|0
  • Hemen yanına giderim ilgilenirim

1|0
    0|0
  • Gider neden agladıģinı sorar yardımcı olurum.
    Peki ben sokak ortasında hiç kıra hıçkırq ağladım millet mal gibi baktı geçti. Halbuki o gün canim çok acımıştı. Canım bile bana acımıştı

0|0
    0|0
  • yanına giidip yardımcı olup olamayacağımı sorardım

0|0
    0|0
  • Yanına oturup ağlarım

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • ne ağlıyon kız derim

0|0
    0|0
  • Beni mi gordun :(

0|0
    0|0
  • Giderim yanına dertlesirim onunla. Oturur dertlerini dinler yardım etmeye çalışırım. Göz yaşlarını silmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Kim olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bagli

0|0
    0|0
  • Yanına gider derdini sorarım , anlatırsa dinler yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Yardimci olmaya calisirim