Farklı Duygular Hissediyorum?

Farklı duygular hissediyorum, kimsede olmayan. Soru yok içinizden gelen herhangi bir şey yazın.

Güncellemeler:
2ay Farklı Duygular Hissediyorum?
2ay Fark

1|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Senin sorunun bir şey yaşadığından filan değil tamamen depresif bir hal aldığın için artık içinde büyük bir boşluk oluşmuş ve anlam veremiyorsun

1|1
    0|0
    • 2ay

Evet haklısın, büyük bir boşluk oluştu, hem de baya büyük bir boşluk yani. Ama bu boşlugu oluşturan yaşadıklarım.

• 2ay

Psikoloji falan mı okuyorsun? Dediklerin doğru da. Ama işte insan düşünmeye engel olamıyor, Düşünmemek için başka şeyler ile uğrasayım diyorum ama engel olamıyorum. Hiç bir şey aklımdan çıkmıyor.

• 2ay

Hayır psikoloji okumuyorum sadece 3 yıldır insanlar üzerinde analiz yapıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yaşadın?

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne Yaşamamı İstersin ki?

• 2ay

Evet, bilmece gibiyim, duygularımı belli etmiyorum. Teşekkürler sen iyi geldin :)

• 2ay

İyi bak kendine o zaman... Ben teşekkür ederim :)

• Nasıl duygular

0|1
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum garip bir şey. Bir yandan kendimi, öldüresim var bir yandan da dışarı çıkıp deli gibi koşasım var, hiç durmadan.

• 2ay

kaybedecek bir şeyin kalmadığında ve bir gün sınıra gelirsen cesaretin 2 adım önünde olursun o zaman da umursamadan yaparsın her şeyi

• 2ay

O Günü sabırsızlıkla bekliyor olacağım :/

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende ayniyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...