Şort giydiği için otobüste tekme yiyen Ayşegül Terzi haberi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Otobüste şort giydiği için yüzüne tekme yiyen bir kadın haberi gördüm. Olay olmuş, kimse müdahale etmemiş, kadının söylediğine göre otobüs şoförü de kadını ilk durakta indirip yoluna devam etmiş. Yardım eden ya da yardım çağıran kimse yokmuş. Saldırganın "Şort giyen kadınlar şeytandır, hepiniz ölmelisiniz" şeklinde kadınla laf dalaşına girdiği de söyleniyor.
Haberin videosu;

Olaya kendi yorumumu katmıyorum, yoksa çok ağır şeyler çıkar. En azından anket sonuçlarını görene kadar bekleyeceğim. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Adamın böyle bir şey yapma hakkı var mı sizce, kadının kendini nasıl savunmalı, çevredekiler neden karışmadı, siz olsanız ne yapardınız?

• Adam haklı, ben olsam bende şiddet uygulardım.
    2%(27)5%(103)Oy Ver9%(76)
  • Şiddet çözüm değil, laf dalaşına girerdim.
    7%(75)7%(133)Oy Ver7%(58)
  • Kimsenin giyim kuşamı beni ilgilendirmez, kendi yoluma bakardım.
    91%(1042)88%(1723)Oy Ver84%(681)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
İzlediğim video/haber linki:
http://youtu.be/Sy07zr9zYmk
Bu arada dayak atarım seçeneğini işaretleyen kimseler de yorum yapabilirse eğer, sağlıklı bir tartışma ortamı yaratabiliriz.
Ha yok soru gizli görüşe kapalı olduğu için cevap yazmaktan çekiniyor iseler de, o kendi acizlikleridir, ne diyeyim.

16|9

Erkekler Ne Diyor 353

14 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 251

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...