Odadaki garip sesler?

Korktuğumdan degil ama meraklandıgım bir konu belki sizdede oluyordur geceleri sabaha yakın her zaman degil arada oluyor böyle garip sesler çığlık felan gibi yarım dakika felan sürüyor dışardanmı içerdenmi anlaşılmıyor birde bazen başka sesler duyuyorum kulagıma fısıldanan gibi bazende müzik sesleri duyuyorum sebebi bariz ama tek benimi rahatsız ediyorlar sizinde şüphelendiğiniz durumlar varsa paylaşırmısınız

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Odanın bir köşesinden izleniyorsun.

static2.gamespot.com/.../...59942_20091002_025.jpg

0|0
    0|0
  • Bu konuyla ilgili çok yaşadığım şey olduğu için, bildiğin kafa tutacak konuma geldim :D Başarıyorum da :D

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • fazla film izleme yan etki ypmış sende.

0|0
    0|0
  • korkma onlar senin eserlerindir

1|0
    0|0
  • Sebebi bariz derken? çok sorun etme gerekirse oda değiş

0|0
    0|0
  • Cunup yatma sakin :-)

1|0
    0|0
  • Sessizlik zamanı kulağında ki damarlarında ki kan hareketini duyuyorsun olan o.

1|0
    0|0
  • az önce Tanrı dağlarından sesler geliyordu ama büyük ihtimal bozkurtlardır çiftleşme dönemleri ama bir ok garip olay yaşadım denilebilir

0|0
    1|0
  • kafandan duyuyoesundur yoktur oyle seyler

0|0
    0|0
  • Bazen banada oluyor dunyayla iletisimim kopuuo daha once duymadigim sarkilar 10 saniye beynimin icinde caliyo

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Müzik alarm sesi olmasın

0|0
    0|0
  • Tek seni

0|0
    0|0
  • Olur oyle.

0|0
    0|0
  • Dua edebiliyomusun ya da kuran okuyabiliyomusun

0|0
    0|0
  • Dua et sure oku geçer Allahtan başka hiç bir kimseden varlıktan korkma.

0|1
    0|0
    • 2ay

Korkmuyorum da bendemi oluyor tek diye merak ettim

• 2ay

O konuyla alakalı bende düşününce evde tekken korku tedirginlik oluyor sonra ışığı açıyorum dua ediyorum

Yükleniyor...